46 Görüntülenme
Sıfır Bir Yerli Film izle (2020)
6.5 IMDB Puanı

Sıfır Bir Yerli Film izle (2020)

(Sifir Bir, S1F1R B1R)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Sifir Bir Yapim
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Savas Satis , Onur Akbay , Burak Akyüz , Cengiz Yurdutek , Mehmet Elmas , Salih Inci , Ceyhun Tutal , Zafer Altun , Hakan Aydin , Ibrahim Coskun , Vedat Karahan , Melih Konus
Sıfır Bir izle, Türkiye'de yayınlanan popüler bir web dizisi olan "Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da"nın devamı niteliğinde çekilmiş bir Türk aksiyon ve suç filmidir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Serkan Şen'in üstlendiği filmin başrollerinde Cihangir Ceyhan, Murat Şişman, Onur Yüksel ve Özgür Emre Yıldırım yer almaktadır.
Film, Adana sokaklarında mücadele eden bir grup genç adamın yaşadığı aksiyon dolu hikayeyi anlatır. Kendilerine "Sıfır Bir" adını veren bu grup, şiddet ve uyuşturucu trafiği gibi suçlara karşı savaşarak mahallelerini korumak için çalışmaktadır.
"Sıfır Bir" filminde, bu gençlerin kendi yöntemleri ve araçlarıyla adaleti sağlamaya çalışırken, yerel mafya, uyuşturucu çeteleri ve diğer düşmanlarla yaşadıkları çatışmalar ve zorluklar ele alınmaktadır. Aynı zamanda, filmin karakterleri arasında dostluk, sadakat ve liderlik gibi temalar işlenmektedir.
Sıfır Bir, gerçekçi ve sert bir anlatımı benimseyerek Türk televizyon ve sinemasındaki suç ve aksiyon türüne yeni bir soluk getirmiştir.