51 Görüntülenme
Sihirli Ejder – Wish Dragon izle (2021)
7.2 IMDB Puanı

Sihirli Ejder – Wish Dragon izle (2021)

(Wish Dragon)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Base Animation / Sony Pictures Animation / Beijing Sparkle Roll Media Corporation / Base Media / Tencent Pictures / The Monk Studio
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jimmy O. Yang , Aaron Yoo , Will Yun Lee , Bobby Lee , Nico Santos , Ronny Chieng , Alyssa Abiera , Ian Chen , David Arnott , Cathy Cavadini , Max Charles , Alexandre Chen , Lee Chen , Victor Chi , Will Collyer , Willow Geer
"Sihirli Ejder izle" 2021 yapımı bir Amerikan animasyon filmidir. Film, modern Şanghay'da geçen bir fantastik macera hikayesini anlatmaktadır.
Filmin ana karakteri olan Din, sıradan bir ailede yaşayan fakir bir çocuktur. Bir gün, bir lamba bulur ve içindeki cinin, onun 3 dilek hakkı vardır. Ancak, cin olan Long, o kadar da yardımsever bir varlık değildir ve Din'in dileklerini gerçekleştirmek için zorlamalar yapar.
Din, ilk dileğinde eski arkadaşı Lina ile yeniden bir araya gelir. İkinci dileğinde, Long'un asıl amacını öğrenir ve üçüncü dileği ile babasını bulmak için Long'un yardımını kullanmaya çalışır. Bu yolculukta, Din ve Long, şehirde birçok tehlikeyle karşılaşırlar ve zaman zaman birbirlerine yardım etmek zorunda kalırlar.
"Wish Dragon izle", dostluk, aile değerleri ve hayallerin gerçekleştirilmesi gibi konuları ele alırken, fantastik bir dünyada geçen eğlenceli bir macera sunmayı hedeflemektedir. Film, animasyon tarzı ve müzikal sahneleriyle de dikkat çekmektedir.