37 Görüntülenme
Sır Tutabilir Misin? izle (2019)
5.3 IMDB Puanı

Sır Tutabilir Misin? izle (2019)

(Can You Keep a Secret?, Can You Keep a Secret, Sags nicht weiter, Liebling, Tudsz titkot tartani?, Efshar Legalot Lekha Sod?, Sai tenere un segreto?, Vai proti glabāt noslēpumus?, Ar gali issaugoti paslapti?, Nie powiesz nikomu?, És Capaz de Guardar Um Segredo?, Ты умеешь хранить секреты?, Умеш ли да чуваш тајну?, Sır Tutabilir Misin?, Чи вмієш ти зберігати секрети?)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi BCDF Pictures / Big Indie Pictures
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Alexandra Daddario , Tyler Hoechlin , Kimiko Glenn , Laverne Cox , Sunita Mani , Judah Friedlander , Kate Easton , Ashlyn Alessi , Bobby Tisdale , Sam Asghari , David Ebert , Olga N. Bogdanova , Kate Welshofer , Chris LeMonda , Sydney Veronica Lee
Filmimiz de, uçak yolculuğuna çıkmış genç bir kadının, uçağın düşeceği endişesine kapılması ve yanında oturan kişiye tüm önem arz eden sırlarını anlatması ile başına açtığı sorunlar konu edinilmiştir. Emma, uçak korkusuna sahip genç bir iş kadınıdır ve bir iş seyahatinden dönüş sırasında uçağı sarsılmaya başlar. Uçaktaki sarsıntılar Emma’nın uçak korkusunu ve iç dünyasını açığa çıkarmıştır.

Biraz olsun rahatlamak amaçlı tüm sırlarını yanındaki koltukta oturan kişiye anlatmaya başlar fakat anlatmış olduğu bu sırlar onun başına büyük sorunlar açacaktır. Zira yanındaki koltukta oturan kişi sandığı gibi yabancı bir kişi değildir. Uçak yolculuğu sağ salim atlayıp, evine dönen Emma, iş yerine gittiği zaman karşısında o tüm sırlarını anlattığı kişiyi, şirketin genç CEO’su Jack’i görür.