270 Görüntülenme
Sivri Kafalar (Coneheads) izle
5.4 IMDB Puanı

Sivri Kafalar (Coneheads) izle

(Coneheads)
  • Yapım Yılı 1993
  • Film Süresi 01
Oyuncular Dan Aykroyd , Jane Curtin , Robert Knott , Jonathan Penner , Whip Hubley , Howard Napper , Michael Richards , Eddie Griffin , Sinbad , Phil Hartman , Adam Sandler , Grant Martell , Art Bonilla , David Spade , INS Agent , Rosa Maria Briz , Michael McKean , INS Deputy Commissioner , Cooper Layne , Sarah Anne Levy
Sivri Kafalar (Coneheads) izle, 1993 yılında başrolde Dan Aykroyd ve Jane Curtin'in yer aldığı bir bilim kurgu komedisi filmidir. Film, aynı adı taşıyan "Saturday Night Live" skeçlerine dayanmaktadır. İşte filmin genel konusu:
Film, Remulak adlı uzak bir gezegenden gelen ve dünya üzerinde insan şeklinde yaşayan garip uzaylı bir aile olan Coneheads'in hikayesini anlatır. Beldar (Dan Aykroyd) ve Prymaat (Jane Curtin) adlı uzaylı ebeveynler, dünya üzerine bir görevle gönderilmişlerdir. Ancak, görevlerini yerine getirirken dünya kültürüne ve yaşam tarzına öylesine adapte olmuşlardır ki, geri dönmek istemezler.
Coneheads, dünya üzerinde yaşamaya devam ederken, insanlar arasında garip bir şekilde uyum sağlamaya çalışırlar. Beldar, bir otomobil fabrikasında çalışırken, aileleri ile birlikte Amerikan yaşamına ayak uydurur. Film, Coneheads'in dünya üzerindeki maceralarını ve komik durumlarını konu alırken, aynı zamanda uzaylı kimliklerini saklama çabalarını da ele almaktadır.
"Coneheads," bilim kurgu temalarını komediyle birleştiren bir yapım olarak dikkat çeker.