122 Görüntülenme
Smokin Türkçe Dublaj izle
IMDB Puanı

Smokin Türkçe Dublaj izle

(El smoking, The Tuxedo - Gefahr im Anzug, Смокинг, O Terno de Dois Bilhões de Dólares, Le smoking, El esmoquin, Smokkimies, To smoking tis symforas!, Smoking, A szmokinger, Lo smoking, Smokingas, Smokingen, Vestido a Rigor, Fracul magic, Smokin, Смокiнг, T.U.X., Tux-1)
  • Yapım Yılı Amerika Birleşik Devletleri (2002)
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Jackie Chan , Jennifer Love Hewitt , Jason Isaacs , Debi Mazar , Ritchie Coster , Peter Stormare , Mia Cottet , Romany Malco , Daniel Kash , Jody Racicot , Boyd Banks , Scott Wickware , Christian Potenza , Karen Glave , Scott Yaphe
Smokin (The Tuxedo) izle, 2002 yapımı bir aksiyon-komedi filmidir ve Kevin Donovan tarafından yönetilmiştir. Film, bir taksi şoförü olan Jimmy Tong'un, zengin bir iş adamının özel asistanı olarak işe alınmasından sonra yaşadığı maceraları anlatır.
Jimmy Tong, iş adamı Clark Devlin'in özel asistanı olarak çalışırken, Devlin bir saldırı sonucu ağır yaralanır ve Jimmy onun yerine özel bir takım elbise giymek zorunda kalır. Takım elbise, kullanıcısına süper güçler sağlar ve Jimmy, Devlin'in yerine geçerek dünyayı tehdit eden bir suç örgütüyle mücadele etmek zorunda kalır.
Film, birçok komik sahne ve aksiyon dolu an içerir ve Jackie Chan'in ünlü dövüş sahneleriyle doludur. Aynı zamanda, Jennifer Love Hewitt'in başrol oynadığı romantik bir hikayesi de bulunmaktadır. "The Tuxedo", eğlenceli ve hızlı tempolu bir aksiyon-komedi filmi arayan izleyiciler için keyifli bir seyir deneyimi sunabilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle