16 Görüntülenme
Sosis Partisi izle Türkçe Dublaj
6.1 IMDB Puanı

Sosis Partisi izle Türkçe Dublaj

(Sausage Party, La fiesta de las salchichas, Festa da Salsicha, Саламена фиеста, Party de saucisses, Buchty a klobásy, Vorstipidu, Sausage Party)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Annapurna Pictures / Columbia Pictures / Nitrogen Studios Canada / Point Grey Pictures
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Alistair Abell , Iris Apatow , Sugar Lyn Beard , Michael Cera , Ian James Corlett , Michael Daingerfield , Brian Dobson , Michael Dobson , James Franco , Bill Hader , Ian Hanlin , Salma Hayek , Maryke Hendrikse , Jonah Hill , Anders Holm
Sosis Partisi (Sausage Party) izle, animasyon komedi türündeki bir film. Film, süpermarket tezgahındaki yiyeceklerin ve diğer market ürünlerinin, insanlar tarafından kutsal bir amaç için seçildiklerine ve eve götürüldüklerinde gerçekleri öğrenmelerine odaklanıyor. Yiyecekler, aslında insanların onları tüketmek için yarattığını ve bu nedenle bir sonları olduğunu keşfederler. Bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla, yiyecekler kendi hayatlarını kontrol etmeye çalışırlar ve insanların kurtarmak yerine tüketmeye çalıştıkları bir maceraya atılırlar. Film, güldürücü sahneleri ve yetişkinlere yönelik mizah anlayışıyla dikkat çekiyor.