149 Görüntülenme
Suç Dosyası Türkçe Dublaj izle
6.7 IMDB Puanı

Suç Dosyası Türkçe Dublaj izle

(Jung on zo, Криминална история, Crime story, Hard to Die, Ο σούπερ μπάτσος του Χονγκ Κονγκ, Απαγωγή στο Χονγκ Κονγκ, Cheung ngon cho, Crime Story, Zhong an zu, Kemény halál, New Police Story, 新ポリス・ストーリー, Przestepcza opowiesc, Unidade Anti Crime, Криминальная история, Priča o otmici, Historia de un crimen, Koruyucu, Кримінальна історія, Chung on Tsou, Cung on zo, Police Dragon, Serious Crimes Squad)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Jackie Chan , Kent Cheng , Kar-Ying Law , Christine Ng , Pui-San Auyeung , Blackie Shou Liang Ko , William Wai-Lun Duen , Ken Lo , Fat Chung , Fat Wan , Pak-Wo Chu , Hsiang Lin Yin , Tak-Shing Lam , Rocky Lai , Lee Chun Chi
Adam kaçırma ve Hong Kongda polis yolsuzluğu hakkında bir karanlık ve yakışıklı gerçek suç gerilim filmi. Sonra Jackie Chan en ciddi roller, ama yine de muhteşem akrobatik dizileri ile taşan. Towne 3, San Jose, Ca tarafından yazıldı Bu sert hikaye Jackie Chan yıldızlı bugünün manşetleri yırtık! Chan varlıklı bir iş adamı korumak için atanmış bir özel ajan oynar. Ama işadamı cesur kaçırılan olduğunda durumda çatlamak için deneyimli bir dedektif ile, Chan ekipleri pusuda ... O dedektif suçun gerçek beyni şüphelilerin bile! Inanılmaz bir gerçek yaşam hikayesinden uyarlanmıştır. O rehineyi kurtarmak ve nihayet çarpık polis açığa onun girişimi tüm dışarı gidiyor gibi Chan, sert olmamıştı! Bob VOLP tarafından yazıl JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.