17 Görüntülenme
Superman Yarının Adamları – Superman: Man of Tomorrow izle (2020)
6.4 IMDB Puanı

Superman Yarının Adamları – Superman: Man of Tomorrow izle (2020)

(Superman)
  • Yapım Yılı Amerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Animation
  • Film Süresi PG-13PG-13
Oyuncular Darren Criss , Zachary Quinto , Ike Amadi , Eugene Byrd , David Chen , Alexandra Daddario , Brett Dalton , Neil Flynn , Ryan Hurst , Cissy Jones , Piotr Michael , Cristina Milizia , April Stewart , Bellamy Young
Superman: Man of Tomorrow izle, 2020 yılında çıkmış bir animasyon filmidir. Film, Superman'in gençlik yıllarını ve hayatındaki dönüşümleri anlatır.
Clark Kent, henüz Superman olmadan önce, Metropolis'a taşınır ve Daily Planet gazetesinde muhabir olarak çalışmaya başlar. Bir gün, bir uzaylı istilası gerçekleşir ve Clark, güçlerini keşfeder ve kendisini Metropolis'u korumaya adamaya karar verir. Bu sırada, kendisine Superman ismini veren ve onu dünya için bir kahraman olarak hazırlayan büyük bir destekçisi olan Lobo ile de tanışır.
Clark, kendisini gizemli bir organizasyonun hedefi haline getiren paralı askerlerle de karşı karşıya kalır. Bu sırada, onu dünyayı kurtarma görevine hazırlayan büyük bir tehdit, şehri ve insanlığı yok etmeye kararlı bir alien ırkıdır.
"Superman: Man of Tomorrow" filminde, Clark'ın süper güçlerinin keşfi ve onun dünya için bir kahramana dönüşümü anlatılır. Aynı zamanda, kahramanlık ve cesaret kavramları da işlenir. Film, animasyon türünde yapılmış olsa da, yetişkin izleyicilere de hitap edecek şekilde kurgulanmıştır.