58 Görüntülenme
Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch 2) Türkçe Dublaj İzle
6.1 IMDB Puanı

Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch 2) Türkçe Dublaj İzle

(Largo Winch II, Ларго Уинч 2)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Pan Européenne / Wild Bunch / TF1 Films Production / LW Production / Casa Productions / Climax Films / Radio Télévision Belge Francophone (RTBF) / Wild Bunch Germany / Canal+ / CinéCinéma / Editions Dupuis / Fortis Film Fund / Sofica SGAM AI Cinéma 2 / MEDIA Programme of the European Union / Société des Producteurs de Cinéma et de Télévision (Procirep) / Angoa-Agicoa / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Région Wallone / Bruxelles Capitale / Tax Shelter du Gouvernement Fédéral Belge / Casa Kafka Pictures / Casa Kafka Pictures Movie Tax Shelter Empowered by Dexia / Pôle Image de Liège / Siam Movies Productions
  • Film Süresi 1 saat 54 dakika
Oyuncular Tomer Sisley , Sharon Stone , Ulrich Tukur , Napakpapha Nakprasitte , Olivier Barthélémy , Laurent Terzieff , Nicolas Vaude , Clemens Schick , Nirut Sirichanya , Dmitriy Nazarov , François Montagut , Anatole Taubman , Prapadon Suwannabang , Weronika Rosati , Carlo Brandt
Tehlikeli Miras 2 (Largo Winch 2) izle, 2011 yapımı bir aksiyon-macera filmidir. Film, ilk filmde olduğu gibi, zengin iş adamı Nerio Winch'in ölümünden sonra onun yasal varisi olan Largo Winch'in hikayesini anlatır.
Largo, önceden Nerio Winch'in sahibi olduğu W Group'un başına geçer. Ancak, şirketteki güç mücadeleleri ve birçok kişinin onu öldürmek istemesi, Largo'nun hayatını tehlikeye atar.
Largo, geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, çocukluğunu geçirdiği Bosna'ya gider. Burada, ailesinin öldürülmesinin ardındaki gerçeği öğrenir ve kimin arkasında olduğunu tespit eder.
Largo'nun hayatı tehlikeye girdikçe, birkaç sadık arkadaşı ve yardımcısı ona yardım etmeye çalışır. Ancak, zamanla, Largo'nun düşmanlarıyla mücadele ederken, sadık arkadaşları arasında da güven krizi yaşanır.
Film, Largo Winch karakterinin maceralarını sürdürürken, entrika dolu bir hikaye sunar. Aksiyon sahneleri ve görsel efektlerin yanı sıra, Largo'nun kişisel gelişimine ve ailesinin ölümüyle yüzleşmesine de odaklanır.