Henüz video eklenmemiş.
35 Görüntülenme
The French Dispatch izle (2020)
7.2 IMDB Puanı

The French Dispatch izle (2020)

(The French Dispatch)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerBirleşik DevletlerAlmanya
  • Yapım Şirketi American Empirical Pictures / Indian Paintbrush / Studio Babelsberg
  • Film Süresi 1sa47dk
Oyuncular Benicio Del Toro , Adrien Brody , Tilda Swinton , Léa Seydoux , Frances McDormand , Timothée Chalamet , Lyna Khoudri , Jeffrey Wright , Mathieu Amalric , Steve Park , Bill Murray , Jr. , Owen Wilson , Bob Balaban , Henry Winkler , Lois Smith , Tony Revolori , Denis Ménochet , Larry Pine
The French Dispatch filmi aynı isimle bulunan bir gazete bürosunda çalışan gazetecilerin hayatlarını konu ediniyor. Wes Anderson tarzının çok iyi yansıtıldığı bir film olmuş. Yönetmenin tarzı mı olurmuş demeyin. Kendine has kullandığı kamera teknikleri, ışık ve renkleri çok iyi kullanmasıyla bu filmin ondan yapıldığını hemen anlarsınız.

Paris’in 1950’li yıllarında geçen filmde Benicio Del Toro adında bir ressam bulunur. Bu ressam muazzam eserler yaparak adından söz ettirir. Adrien Brody ise durumu çok iyi olan ve bu ressamın eserlerini yakından takip eden biridir ve ressamın yapmış olduğu en önemli eseri almak ister. Ancak Benicio buna çok sıcak bakmaz. Bu sırada Timothee Chalamet adında devrimciliğin önde gelen genç isimlerinden biri, şehirde devrim hareketini başlatmak üzeredir.