32 Görüntülenme
The Good Nurse izle (2022)
7.1 IMDB Puanı

The Good Nurse izle (2022)

(The Good Nurse)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Eddie Redmayne , Denise Pillott , Dartel McRae , Joseph Fugelo , Jessica Chastain , Judith Delgado , Jesus-Papoleto Melendez , Myra Lucretia Taylor , Marcia Jean Kurtz , Devyn McDowell , Alix West Lefler , Ajay Naidu , Jennean Farmer , Nnamdi Asomugha , Noah Emmerich , Navya La Shay , Kim Dickens , David Lavine
"The Good Nurse izle", Merhametli bir hemşire ve yaşamı tehdit eden bir kalp rahatsızlığı ile mücadele eden yalnız bir anne olan Amy, yoğun bakım ünitesindeki zorlu ve talepkar gece vardiyalarıyla fiziksel ve duygusal sınırlarına dayanmaktadır. Ancak, yardım Charlie adında düşünceli ve empatik bir hemşire, birliğinde çalışmaya başladığında gelir. Hastanede uzun geceler geçirirken, ikisi güçlü ve sadık bir dostluk geliştirir ve yıllardır ilk kez Amy'nin kendisi ve genç kızının geleceğine gerçekten inanması için bir umut belirir. Ancak, gizemli hastane ölümleri serisi bir soruşturma başlatır ve şüpheler Charlie'ye yönelir. Amy gerçeği ortaya çıkarmak için hayatını ve çocuklarının güvenliğini riske atmak zorunda kalır.
Bu film, yaşamın zorlukları, güven, sadakat ve dürüstlük gibi konuları ele alır. Aynı zamanda, hastane ortamında bir hemşirenin günlük yaşamını ve mesleğinin zorluklarını yansıtır. Filmde, güçlü dostluk, yalnızlık ve insan ilişkileri gibi konulara da değinilir.