59 Görüntülenme
The Intruder izle (2019)
5.6 IMDB Puanı

The Intruder izle (2019)

(The Intruder, Hóspede Indesejado, Lintrus, Intruder, Lintruso, Intruso, Natręt, O Intruso, Незваный гость, Uljez, El ocupante, Motivated Seller, Kẻ Xâm Nhập Bí Ẩn)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Screen Gems / Hidden Empire Film Group (HEFG) / Primary Wave Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Michael Ealy , Joseph Sikora , Meagan Good , Alvina August , Dennis Quaid , Erica Cerra , Kurt Evans , Carolyn Anderson , Lili Sepe , Raylene Harewood , Chris Shields , Sam Vincent , Caroline Muthoni Muita , Connor Mackay
The İntruder filmi bir çiftin en büyük hayali olan kendilerine ait bir evin satın almasını ve arkasından gelişen olayları konu ediniyor. Anie ve Scott adındaki bu iki genç çift mutlu ve birbirlerine aşık bir çifttir. Evlendikleri günden bu yana tek bir hayalleri vardı. O da ileride çocuklarıyla mutlu yaşayabilecekleri o rüya evi bulmak. Napa vadisinde gördükleri bir eve adeta aşık olan çift hayallerinin gerçekleştiğini düşünür ve hemen o evi satın alırlar. Bir takım onarım işlerinden sonra ise çift yeni evlerine taşınır. Ancak çok kısa bir zaman sonra bu mutluluk yerini adeta kabusa bırakır. Aile, hiç beklemediği durumlarla karşılaşmaya başlar ve hayatları zindana döner.