35 Görüntülenme
The Irishman izle (2019)
7.8 IMDB Puanı

The Irishman izle (2019)

(The Irishman, El irlandés, O Irlandês, Ирландецът, 爱尔兰人, Irac, Irčan, Ο Ιρλανδός, O Irlandós, Az ír, HaIrri, アイリッシュマン, Airishuman, Airis, Irlandczyk, Ирландец, Ирац, Ír, Irec, 愛爾蘭人, İrlandalı, Ірландець, I Heard You Paint Houses, Người Đàn Ông Ireland)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Tribeca Productions / Sikelia Productions / Winkler Films
  • Film Süresi 3 saat 29 dakika
Oyuncular Robert De Niro , Al Pacino , Joe Pesci , Harvey Keitel , Ray Romano , Bobby Cannavale , Anna Paquin , Stephen Graham , Stephanie Kurtzuba , Jack Huston , Kathrine Narducci , Jesse Plemons , Domenick Lombardozzi , Paul Herman , Gary Basaraba
İrlandalı (The Irishman) izle, Martin Scorsese tarafından yönetilen ve Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bir suç draması filmidir. Film, gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır ve Organize Suçlarla Mücadele Komisyonu'na (OCCK) dayanan bir hayat hikayesini anlatır.
Frank Sheeran (Robert De Niro), II. Dünya Savaşı'nda görev yapmış bir suikastçıdır. Daha sonra mafya ailesinin bir üyesi olur ve Jimmy Hoffa (Al Pacino) ile yakın bir arkadaşlık kurar. Film, Frank'in hayatını ve Hoffa ile olan ilişkisini anlatır.
Film, Frank'in hayatı boyunca yaptığı suçlar ve cinayetlerin yanı sıra, Hoffa'nın kayboluşuna ve ölümüne odaklanır. Film, gerçek olayları ve karakterleri işler ve araştırmalar ve röportajlar temel alınarak kurgulanmıştır.
"The Irishman", gangster filmlerinin en ünlülerinden biri olarak kabul edilir. Film, zamanla ilerleyen hikaye yapısı, başarılı oyunculuk performansları ve Scorsese'nin yönetmenliği ile öne çıkar. Ayrıca, film, hayatta kalma mücadeleleri ve yakın arkadaşlıkların yanı sıra, suç dünyasının acımasız doğasını da yansıtır. "The Irishman", eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanmış ve birçok ödül kazanmıştır.