36 Görüntülenme
The Kid izle (2019)
5.9 IMDB Puanı

The Kid izle (2019)

(The Kid, Billy le Kid, The Kid - Pfad der Gesetzlosen, HaNaar, ビリー・ザ・キッド 孤高のアウトロー, Billy the Kid - A Lenda, Малыш Кид, Sin piedad, Біллі Кід)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Mimran Schur Pictures / Suretone Pictures
  • Film Süresi 1 saat 40 dakika
Oyuncular Jake Schur , Leila George , Chris Pratt , Dane DeHaan , Ethan Hawke , Charlie Chappell , Clint Obenchain , Chris Bylsma , Chad Dashnaw , Ben Dickey , Tait Fletcher , Hawk DOnofrio , Diana Navarrete , Samantha Zajarias , Vincent DOnofrio
The Kid filmi Rio ve Sara’nın yaşadığı maceraları konu edinmektedir. Daha çok küçük bir çocuk olan Rio, ablası Sara ile birlikte Amerika’dan sınırı geçmek için mücadele vermektedir. Onları bu zorlu ve tehlikeli yolculuğa çıkartan neden ise beraber yaşadıkları amcalarının kötü davranışıydı. Rio ve Sara, yolculukları sırasında haydut Billy olarak efsaneleşmiş bir kaçağı yakalamaya çalışan şerif Pat Garrett ile karşılaşırlar. Bu sırada Rio o küçük yaşına rağmen ablası ve şerif arasında kendisini sorgulamaya başlar. Bu olayların nereye gittiğini ve kendisinin bu olayların tam olarak neresinde olmak istediğini anlamaya ve sorgulamaya başlar. Rio bu sorgulamalardan sonra cesur mu yoksa haydut mu olmak istediğine karar vermek zorunda hisseder.