30 Görüntülenme
The Knight Before Christmas izle (2019)
5.5 IMDB Puanı

The Knight Before Christmas izle (2019)

(The Knight Before Christmas, El caballero de la Navidad, Um Passado de Presente, Jouluyön ritari, Lalchimie de Noël, Ο Ιππότης Πριν τα Χριστούγεννα, A karácsonyi lovag, Un cavaliere per Natale, クリスマス・ナイト 恋に落ちた騎士, En ridder til jul, Świąteczny rycerz, Рыцарь перед Рождеством, Vitez pre Bozica, Hiệp Sĩ Giáng Sinh)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Hideaway Pictures / Motion Picture Corporation of America (MPCA)
  • Film Süresi 1 saat 32 dakika
Oyuncular Vanessa Hudgens , Josh Whitehouse , Emmanuelle Chriqui , Ella Kenion , Harry Jarvis , Isabelle Franca , Jean-Michel Le Gal , Scott Ryan Yamamura , Arnold Pinnock , Shazdeh Kapadia , Evan ODonnell , Simon Webster , Jesse Gervasi , Mimi Gianopulos , Jayne Eastwood
Bir büyücünün Noel tatili sırasında günümüz Ohiosuna ışınladığı Orta Çağ şövalyesi Sir Cole (Josh Whitehouse), aşkta hayal kırıklığı yaşamış olan akıllı ve iyi kalpli lise fen bilgisi öğretmeni Brooke (Vanessa Hudgens) ile arkadaş olur. Brooke, eve geri dönmesini sağlayacak tek şey olan gizemli amacına nasıl ulaşacağını keşfetmeye çalışan Sir Coleun modern dünyada yolunu bulmasına yardımcı olur. Ancak Sir Cole ve Brooke yakınlaştıkça, birbirlerine karşı hisleri de artar. Acaba aşkları tüm zorlukların üstesinden gelebilecek mi?