39 Görüntülenme
The Sparks Brothers izle (2021)
7.8 IMDB Puanı

The Sparks Brothers izle (2021)

(The Sparks Brothers)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 02
Oyuncular Ron Mael , Russell Mael , Beck , Jane Wiedlin , Christi Haydon , Dean Menta , Harley Feinstein , Tony Visconti , Mike Myers , Fred Armisen , Giorgio Moroder , 'Weird Al' Yankovic , Muff Winwood , Nick Rhodes , Steve Jones , John Taylor , Todd Rundgren , Flea
"The Sparks Brothers izle", 2021 yapımı bir belgesel filmidir. Film, Ron ve Russell Mael kardeşlerinin müzik kariyerini anlatmaktadır.
Belgesel, Sparks grubunun 1970'lerden günümüze kadar olan kariyerini ele almaktadır. Ron ve Russell Mael, kariyerlerinin başlangıcından itibaren farklı müzik tarzlarını benimsemişlerdir. İlk albümleri "Halfnelson" ile başlayan Sparks, daha sonra "Kimono My House", "No. 1 In Heaven" ve "Angst in My Pants" gibi albümlerle popülerliğini arttırmıştır.
"The Sparks Brothers", Ron ve Russell Mael'in kariyerlerine dair röportajlar, konser görüntüleri ve diğer belgesel malzemelerle doludur. Film, Sparks'ın müzikal yeniliklerinin yanı sıra, kardeşlerin kariyerlerindeki zorluklar ve başarılarını da ele almaktadır.
Belgesel, müzikseverlere ve pop kültürüne ilgi duyan herkese hitap etmektedir. Sparks'ın hayranlarına özellikle tavsiye edilir.