52 Görüntülenme
The Suspect – Şüpheli – Yong-eui-ja izle
6.8 IMDB Puanı

The Suspect – Şüpheli – Yong-eui-ja izle

(Yong-eui-ja, O Suspeito, The Suspect - Traue keinem, Ο Ύποπτος, O Ipoptos, Koreai rulett, サスペクト 哀しき容疑者, Koreańska ruletka, Suspectul, Подозреваемый, The Suspect, Truy Lùng)
  • Yapım Yılı South Korea
  • Yapım Şirketi Green Fish Pictures / Musa Productions / Showbox/Mediaplex
  • Film Süresi 2 saat 17 dakika
Oyuncular Jong-ryol Choi , Yoo Gong , Jae-yoon Jo , Sung-ha Jo , Eui-sung Kim , Seong-gyoon Kim , Hee-soon Park , Won Poong-Yeon , Da-in Yoo
"Yong-eui-ja izle", veya "The Attorney", Güney Kore'nin 1980'lerinde yaşanan bir olaya dayanan 2013 yapımı bir dram filmidir.
Filmin konusu, bir avukat olan Song Woo-seok'un hikayesini anlatmaktadır. Film, 1980'lerin sonlarına doğru Güney Kore'de meydana gelen bir olaya dayanmaktadır. Song Woo-seok, bir öğrencinin tutuklanmasının ardından onun davasını üstlenir. Ancak, Song Woo-seok'un düşündüğü gibi sıradan bir davayla karşı karşıya değildir. Çünkü öğrenci, Güney Kore hükümetine karşı isyan etmekle suçlanmaktadır.
Song Woo-seok, bu davayı aldıktan sonra hükümetle çatışmaya başlar. Hükümet, öğrencileri ve onların destekçilerini sindirmek için sert önlemler almaktadır. Song Woo-seok, öğrenci için mücadele ederken, aynı zamanda kendisini ve ailesini de tehlikeye atar.
Filmin başrolünde, Güney Koreli oyuncu Song Kang-ho yer almaktadır. "Yong-eui-ja" gerçek bir olaya dayanan etkileyici bir hikayeyi anlatırken, Güney Kore'nin tarihindeki karanlık bir dönemi de yansıtmaktadır. Ayrıca, filmde yer alan oyunculuk performansları ve atmosferik sahneler de izleyiciler tarafından övülmüştür.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın