40 Görüntülenme
Thor Aşk ve Gök Gürültüsü – Thor Love and Thunder izle (2022)
6.5 IMDB Puanı

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü – Thor Love and Thunder izle (2022)

(The Big Salad)
  • Yapım Yılı Amerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi Marvel Studios / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi önemsiz şeyler
Oyuncular Taika Waititi , Jaimie Alexander , Christian Bale , Karen Gillan , Natalie Portman , Matt Damon , Chris Pratt , Chris Hemsworth , Melissa McCarthy , Russell Crowe , Tessa Thompson , Sam Neill , Sean Gunn , Luke Hemsworth , Simon Russell Beale , Akosia Sabet , Mark Casimir Dyniewicz Jr. , Jason Jago
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü (Thor: Love and Thunder) izle, Marvel Studios'un 2022 yılında yayınlanan bir süper kahraman filmidir. Film, "Thor" film serisinin dördüncü bölümüdür ve Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçasıdır.
Filmin konusu, Thor'un, Jane Foster olarak bilinen eski sevgilisi tarafından da canlandırılan Natalie Portman'ın canlandırdığı karakterin yardımıyla Asgard'ın koruyucusu olmaya devam etmesi üzerine odaklanır. Hem Thor hem de Jane Foster, Thor'un bir düşmanı olan Gorr the God Butcher ile mücadele etmek için güçlerini birleştirirler.
Ayrıca, "Thor: Love and Thunder" filmi, "Avengers: Endgame" filminden sonra yaşanan olayları da ele almaktadır. Bu nedenle, Thor'un, yeni bir gezegen olan Yeni Asgard'ı yönetmeye çalışması ve eski takım arkadaşlarından bazılarıyla yeniden bir araya gelmesi de filme dahil edilmiştir.
Filmin yönetmenliğini Taika Waititi yapmıştır ve oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale ve Russell Crowe gibi ünlü isimler yer almaktadır. "Thor: Love and Thunder", Marvel Sinematik Evreni'nin devamı niteliğinde olup, Marvel hayranları için oldukça heyecan verici bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.