33 Görüntülenme
Tılsım Wishmaster Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Tılsım Wishmaster Türkçe Dublaj izle

(Wishmaster, El amo de los deseos (Wishmaster), O Mestre dos Desejos, Господарят на желанията, Le maître du cauchemar, Wes Cravens Wishmaster, Wes Cravenin Wishmaster, I piso porta tis Kolaseos, Η πίσω πόρτα της κολάσεως, Halálosztó, Halálmester, Wishmaster - Il signore dei desideri, ウィッシュマスター, Wishmaster, el amo de los deseos, El amo de los deseos)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Image Organization / Pierre David
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Tammy Lauren , Andrew Divoff , Robert Englund , Chris Lemmon , Wendy Benson-Landes , Tony Crane , Jenny OHara , Kane Hodder , Tony Todd , Ricco Ross , John Byner , George Buck Flower , Gretchen Palmer , Ted Raimi , Angus Scrimm
Tılsım (Wishmaster) izle, bir cenaze müdürü olan Alexandra Amberson'un eski bir mücevherden çıkan bir cinin serbest bırakılması sonucu ortaya çıkan felaketleri önlemeye çalışmasını konu almaktadır. Cin, insanların dileklerini gerçekleştirebilen ancak karşılığında canını isteyebilen bir varlıktır. Alexandra, cinin varlığını öğrenir öğrenmez, onu hapsedebilmek için mücadele etmek zorundadır. Ancak cin, ona dileklerini gerçekleştirebileceği teklifler sunarak onu etkilemeye çalışır. Alexandra'nın hayatta kalmak için savaşması ve cinin kontrolünden kurtulmaya çalışması gerekmektedir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle