92 Görüntülenme
Tiranozor Türkçe Dublaj izle
7.5 IMDB Puanı

Tiranozor Türkçe Dublaj izle

(Tyrannosaur, Tiranosaurio, Tiranossauro, Тиранозавър, Tyrannosaur - Eine Liebesgeschichte, Τυραννόσαυρος, Tirannoszaurusz, Tirannosauro, 思秋期, Tiranozaurs, Tyranozaur, Тиранозавр, Tiranosaurus, Tiranozaver, Redención, 沉睡的暴龍)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Warp X / Inflammable Films / Film4 / UK Film Council / Screen Yorkshire / EM Media / Optimum Releasing
  • Film Süresi 1 saat 32 dakika
Oyuncular Peter Mullan , Archie Lal , Jag Sanghera , Mike Fearnley , Paul Conway , Lee Rufford , Olivia Colman , Samuel Bottomley , Sian Breckin , Paul Popplewell , Eddie Marsan , Robin Butler , Sally Carman , Ned Dennehy , Fiona Carnegie
Joseph çok sevdiği eşini kaybedince yaşadığı yoğun acıyla depresyona girer, dahası şiddet ve öfke nöbetleriyle psikolojisi alt-üst olur. Yaşadığı bu soğuk ve karanlık dünyadan kurtulmak isteyen Joseph, aradığı umudu dini bir yardım kuruluşunda görevli olan Hannahda bulan Joseph yüreğini rahat bırakmayan pişmanlıkları bu kadın sayesinde dile getirir. Öte yandan Hannahnın da şiddet gördüğü kocasıyla sorunları vardır. Joseph ve Hannah birbirlerine yakınlaşacak ama beklendiğinin aksine bu yakınlık ikisine de iyi gelemeyecektir... Hollywoodda Cinderella Man, The Bourne Ultimatum, Red Riding gibi gişe filmlerinde rol alanİskoç oyuncu Paddy Considinenin hem senaristliği hem de yönetmenliğini üstlendiği bu ilk filmi, 2011 Sundance Film Festivalinin Dünya Sineması bölümünde drama dalında En İyi Yönetmen ve Jüri Özel Ödülüne layık görüldü. Avrupanın Karlovy Vary, Helsinki, Toronto gibi en önemli festivallerinde gösterilen yapım yurt dışındaki eleştirmenlerden de oldukça yüksek not aldı... Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle