67 Görüntülenme
Tuhaf İlişkiler (Bound) Türkçe Dublaj İzle
7.3 IMDB Puanı

Tuhaf İlişkiler (Bound) Türkçe Dublaj İzle

(Bound, Sín límites, Ligadas pelo Desejo, Предел, Liaisons interdites, Bound - Gefesselt, Παράνομα δεμένες, Fülledtség, Bound - Torbido inganno, Bound - torbido inganno, バウンド, Rysys, Cómplices, Brudne pieniądze, Brudny szmal, Sem Limites, Связь, Skok, Zaveza, Lazos ardientes, Llaços ardents, 驚世狂花, Tuhaf İlişkiler, Звязок, The Business)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Dino De Laurentiis Company / Spelling Films
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Jennifer Tilly , Gina Gershon , Joe Pantoliano , John P. Ryan , Christopher Meloni , Richard C. Sarafian , Mary Mara , Bartender , Susie Bright , Margaret Smith , Barry Kivel , Peter Spellos , Ivan Kane , Kevin Michael Richardson , Gene Borkan
Tuhaf İlişkiler (Bound) izle, 1996 yapımı bir neo-noir, gerilim filmidir. Film, iki kadının beklenmedik bir şekilde bir araya gelerek tutku dolu bir ilişki yaşamasını ve mafya tarafından yapılan bir soygunu konu alır.
Corky, bir kadın tefeci olan Caesar'a çalışmaktadır ve komşusu Violet ile tanışır. İkisi de karşı konulmaz bir çekim hisseder ve bir ilişki yaşamaya başlarlar. Ancak, Violet'ın erkek arkadaşı ise bir mafya üyesidir ve yakın zamanda büyük bir soygun yapacaklardır.
Violet, mafya soygun planını öğrenir ve Corky ile birlikte soygunu gerçekleştirme planı yaparlar. Ancak, plan bekledikleri gibi gitmez ve ikisi de kendi hayatlarını riske atarlar.
Film, tutku, ihanet ve gerilim dolu bir öykü anlatırken, kadınların gücüne de vurgu yapar. Ayrıca, neo-noir atmosferi ve film noir tarzını modern bir şekilde yeniden yorumlamasıyla da dikkat çeker. "Bound", Coen Kardeşler'in yapımcılığını yaptığı ve Wachowski Kardeşler'in yönettiği bir yapım olarak da bilinir.