31 Görüntülenme
Underwater – Derin Sular izle (2020)
5.8 IMDB Puanı

Underwater – Derin Sular izle (2020)

(Underwater, Amenaza en lo profundo, Ameaça Profunda, Sous pression, Underwater - Es ist erwacht, Árok, Po vandeniu, Głębia strachu, Submersos, Под водой, Pod vodou, 深海終劫站, Derin Sular, Під водою, Kẻ Săn Mồi Đáy Biển)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Chernin Entertainment / TSG Entertainment / Twentieth Century Fox / Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 1 saat 35 dakika
Oyuncular Kristen Stewart , Vincent Cassel , T.J. Miller , Jessica Henwick , John Gallagher Jr. , Mamoudou Athie , Fiona Rene , Gunner Wright , Amanda Troop
Yeni gerilim filmi Underwater şaşırtıcı derecede ilgi çekici bir fragman yayınladı. Filmde bir sualtı araştırmacıları ekibinin okyanusun en derinliklerine gidiyor olması konu ediliyor. Amaçlarının ne olduğu veya ne için çalıştıkları fragmandan çıkarılamıyor, ancak tek bilmemiz gereken bu karakterlerin, yardım veya kurtarma umuduyla bu gezegende olabileceği kadarıyla hayatta kalmaya çalışmaları. Tüm yeraltındaki araştırma laboratuvarı çalışanları, depremle sarsılarak korkunç bir olayla karşı karşıya kalıyorlar. Suyun altında derin bir noktada bir sızıntı tespit ediyorlar. Tüm alanı su basmaya başlıyor ve mürettebat yeniden toplandığında, izleyici tam olarak ne olup bittiği anlamış oluyor. Mürettebat okyanusun dibinde hayatta kalmak için yürümek zorunda kaldığında, derin deniz yaratıkları veya yeniden uyanmış olan yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Filmdeki özel efektler gerçek bir korku kalitesine sahip ve filmin ön plana çıkmasına yardımcı olacak kadar farklı görünüyor.