10 Görüntülenme
Uyarısız Şiddet ATM 2012 Türkçe Dublaj izle
4.7 IMDB Puanı

Uyarısız Şiddet ATM 2012 Türkçe Dublaj izle

(ATM, Armadilha, Банкомат, Bankomat, No Escape, ATM - Tödliche Falle, ATM - Trappola mortale, ATM - Armadilha Mortal, Bancomatul terorii, Uyarısız Şiddet)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Gold Circle Films / The Safran Company / Buffalo Gal Pictures
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Brian Geraghty , Alice Eve , Josh Peck , Mike OBrian , Robert Huculak , Ernesto Griffith , Bryan Terrell Clark , Dan De Jaeger , Omar Alex Khan , Aaron Hughes , Will Woytowich , Glen Thompson
Gecenin ilerleyen saatlerinde ofislerindeki yılbaşı kutlamasından çıkan David Hargrove (Brian Geraghty – The Hurt Locker, The Cameleon) ve Emily Brandt (Alice Eve – Man In Black III, The Raven, She Is Out Of My League) hiç akıllarında yokken yavaş yavaş flört etmeye başlarlar. Dönüş yolunda arabada onlara eşlik eden iş arkadaşları Corey’nin (Josh Peck – Wild About Harry, What Goes Up) para çekmesi gerektiği için bir ATM’de dururlar. Rutin hayatları içerisinde sürekli yaptıkları bu aktivite, gençler için korkunç ve umutsuz bir yaşam mücadelesine dönüşecektir. Kimliği belirsiz, yüzü dahi görünmeyen garip bir adam ATM’nin kapısında onları beklemekte ve dışarı çıkmalarına izin vermemektedir. Saatler ilerledikçe gece ayazı bastıracak, günün ağarmasını beklemek gittikçe zorlaşacaktır. Gençlerin hayatta kalabilmek için bu esrarengiz adamla kovalamaca oynamaktan başka seçenekleri yoktur. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle