72 Görüntülenme
Vahşi Belde (The Wild Bunch) izle
7.9 IMDB Puanı

Vahşi Belde (The Wild Bunch) izle

(The Wild Bunch)
  • Yapım Yılı 1969
  • Film Süresi 02
Oyuncular William Holden , Ernest Borgnine , Robert Ryan , Edmond O'Brien , Warren Oates , Jaime Sánchez , Ben Johnson , Emilio Fernández , Strother Martin , L.Q. Jones , Albert Dekker , Bo Hopkins , Dub Taylor , Paul Harper , Jorge Russek , Alfonso Arau , Chano Urueta , Elsa Cárdenas
Vahşi Belde (The Wild Bunch) izle, 1969 yapımı bir Amerikan Western filmidir ve Sam Peckinpah tarafından yönetilmiştir. Film, William Holden, Ernest Borgnine, Robert Ryan, Warren Oates, Edmond O'Brien ve Ben Johnson gibi ünlü oyuncuların rol aldığı bir grup eski silahlı soyguncunun hikayesini anlatır.
Film, 1913 Meksika'da geçer ve baş karakterler bir grup yaşlı ve emekli silahlı soyguncudan oluşur. İlerleyen yaşlarına rağmen, bu grup eski çeteciler son bir soygun yapmaya karar verirler. Meksika Devrimi'nin patlak verdiği bir dönemde, bu grup, altın dolu bir treni soyarak son bir büyük vurgun yapmaya çalışır. Ancak bu soygun, onları tehlikeli bir maceranın içine sürükler.
Film, vahşi ve şiddet dolu sahneleri, yüksek miktarda silah kullanımını ve karmaşık karakterleri ile ünlüdür. "The Wild Bunch," Western türünün sınırlarını zorlayan ve çoğu izleyici tarafından klasik bir yapıt olarak kabul edilen önemli bir film olarak bilinir. Aynı zamanda toplumsal değişim, yaşlanma ve sadakat gibi temaları da ele alır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın