107 Görüntülenme
VOL·i – WALL·E izle (2008)
8.4 IMDB Puanı

VOL·i – WALL·E izle (2008)

(WALL·E)
  • Yapım Yılı 2008
  • Film Süresi 01
Oyuncular Ben Burtt , Elissa Knight , Jeff Garlin , Fred Willard , MacInTalk , John Ratzenberger , Kathy Najimy , Sigourney Weaver , Karleen Griffin , Kim Kopf , Niki McElroy , Garrett Palmer , Jessica Skelton , Kai Steel Smith , Michael Toy
"WALL·E izle" (2008), Pixar Animation Studios tarafından yapılan bir bilim kurgu animasyon filmidir. Film, gezegenimizi terk eden insanların ardında bıraktığı çöp yığınlarından kurtulmaya çalışan küçük bir robotun hikayesini anlatır.
Filmin hikayesi, 29. yüzyılın başlarında, Dünya gezegeni çöp yığınlarıyla dolmuş ve insanlar, özel bir uzay gemisi olan Axiom'da yaşamaya başlamıştır. İnsanlar, gemide sadece yemek yemek ve dinlenmek için yaşarlar ve hareketsiz bir yaşam sürerler.
Bu sırada, WALL·E adlı bir temizlik robotu, dünya üzerindeki son işini yapmaya devam eder ve yalnız bir şekilde çalışmaktadır. Bir gün, WALL·E, Axiom'dan gelen bir robot olan EVE (Extraterrestrial Vegetation Evaluator) ile tanışır ve ona aşık olur. EVE'nin görevi, dünyanın tekrar yaşanabilir hale getirilmesi için bir bitki toplamaktır.
WALL·E, EVE'ye yardım etmeye ve onu Axiom'a götürmeye karar verir. Axiom'da, WALL·E ve EVE, insanları harekete geçirerek Dünya'nın tekrar yaşanabilir hale getirilmesi için mücadele ederler.
"WALL·E", insanların doğal kaynakları tüketmesi ve dünyayı kirletmesi gibi önemli konuları ele alan bir animasyon filmidir. Filmin etkileyici animasyonları, karakterleri ve mesajları, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunar.