24 Görüntülenme
Yabancıların Nezaketi – The Kindness of Strangers izle (2019)
6.4 IMDB Puanı

Yabancıların Nezaketi – The Kindness of Strangers izle (2019)

(The Kindness of Strangers)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerDanimarkaKanadaİsveçFransaAlmanyaBirleşik KrallıkAmerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi Creative Alliance / ARTE / Copenhagen Film Fund / Det Danske Filminstitut / Film i Väst / Front Porch Pictures, / HanWay Films / Nadcon Film / Westdeutscher Rundfunk (WDR)
  • Film Süresi 1sa52m
Oyuncular Zoe Kazan , Esben Smed , Jack Fulton , Finlay Wojtak-Hissong , Andrea Riseborough , Pat Thornton , David MacLean , Gugun Deep Singh , Caleb Landry Jones , Tahar Rahim , Jay Baruchel , Bill Nighy , Nicolaj Kopernikus , Kola Krauze , David Dencik , JoAnn Nordstrom , Scott Anderson , Catherine Fitch
Yabancıların Nezaketi filmi çok ünlü bir rus restoranında bulunan dört kişinin yaşantısından alıntılar yapıyor. Rusyanın çok ünlü ve bir o kadarda görkemli olan restoranında birbirine tamamen aykırı karakterlerde olan dört kişi çalışır. Bu kişilerin her birinin yaşantılarında türlü türlü zorluklarla mücadele ederler. Bir gün kendi başlarına boğuştukları dertleri ve hayat için gösterdikleri mücadele sırasında birbirlerine destek vermeye başlarlar. Bu destek ve sevgi ile birlikte her birinin hayatında çok ciddi değişimler olmaya başlar. Kendi başlarına çözemedikleri ve her günün bir önceki günden çok daha kötüye gittiği anlardan, birbirlerine destek olarak kurtulmayı başaran bu dört kişinin hayatlarında yaşadıkları inanılmaz hikayelere tanıklık edeceğiz.