33 Görüntülenme
Yaşlı Adam | A Score to Settle izle (2019)
4.7 IMDB Puanı

Yaşlı Adam | A Score to Settle izle (2019)

(A Score to Settle, Froide vengeance, Ajuste de cuentas, Czas rozliczenia, Um Ajuste de Contas, Старые счёты, Yasli Adam, Розплата, Old Man)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Highland Film Group (HFG) / Goldrush Entertainment / Minds Eye Entertainment / Spartiate Films / Paragon Media Production / Saturn Films / Ingenious Media / Creative Saskatchewan Screen-Based Media Production Program / Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC)
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Nicolas Cage , Benjamin Bratt , Noah Le Gros , Karolina Wydra , Mohamed Karim , Ian Tracey , Sean Owen Roberts , Dave Kenneth MacKinnon , Nicole Muñoz , Leanne Khol Young , Nicole G. Leier , Carmel Amit , Alex Alegria , Bob Bachtold , Matthew Cook
A Score to Settle, hapishaneden çıkmasının ardından eski çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlayan bir adamın hikayesini konu ediyor. Frankie Carver, ölümcül bir hastalığa yakalanınca, zor şartlarda yaşadığı 19 yılın ardından cezaevinden serbest bırakılır. Yıllar sonra özgürlüğüne kavuşan ancak yaşamak için kısa bir süresi kalan Frankie’nin ilk işi, yıllar önce ardında bırakmak zorunda kaldığı oğlunu bulmak olur. Frankie, bir yandan oğlu ile yeniden iletişim kurmaya çalışırken bir yandan da eskiden dahil olduğu çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlar. Son günlerini yaşayan ve hayatta kaybedecek bir şeyi kalmayan Frankie, eski çete üyelerini tek tek cezalandırmak için harekete geçer.