55 Görüntülenme
Yenilmez Ejderha – Jiu long bu bai izle (2019)
4.2 IMDB Puanı

Yenilmez Ejderha – Jiu long bu bai izle (2019)

(Jiu long bu bai)
  • Yapım Yılı 2019
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jin Zhang , Anderson Silva , Kevin Cheng , Annie Liu , Stephy Tang , JuJu Chan Szeto , Endy Chow , Suet Lam , Richard Ng , Chung-chi Cheung , Kei Gambit , Tsun-Hung Liu , Sheldon Lo , Carl Ng , Hugo Ng , Alan Wan , Yee-Wah Wong , Ziyang Zhou
"Yenilmez Ejderha izle" adlı 2019 filmi, Çin'de geçen bir dövüş sanatları filmidir. Filmde, kara ejderha lakaplı bir suikastçının, birçok kişiyi öldürdükten sonra kaybolan üvey kardeşini araması anlatılır.
Kara ejderha'nın gerçek adı Long Xiaoyun'dur. Xiaoyun, karanlık geçmişinden kaçarak gözlerden uzakta bir hayat yaşamaktadır. Ancak üvey kardeşi ve tek ailesi olan Long Xiaojun'dan gelen bir mesaj, onu yeniden harekete geçirir.
Xiaojun, kendi hayatını tehlikeye atarak, bazı tehlikeli işlere karışmış ve kaçırılmıştır. Xiaoyun, kardeşini bulmak ve onu kurtarmak için harekete geçer. Ancak bu arayışı onu eski düşmanları ve tehlikeli düşmanlıklarla karşı karşıya getirir.
"Jiu Long Bu Bai" filminde, çeşitli dövüş sanatları teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen aksiyon sahneleri, karakterlerin geçmişleri ve kişisel hikayeleri ile birleştirilerek anlatılır. Film, aile bağları, intikam ve adalet gibi konuları ele alırken, aynı zamanda dövüş sanatları kültürüne de saygı gösterir.