93 Görüntülenme
Yeşil Sokak Holiganları 2 Türkçe Dublaj izle
4.7 IMDB Puanı

Yeşil Sokak Holiganları 2 Türkçe Dublaj izle

(Green Street Hooligans 2, Hooligans 2, Hooligans 2 - stand your ground, Hooligans 2 - Stand Your Ground, Oi paries tis Prasinis Odou 2, フーリガン2 プリズン・ブレイカーズ, Hooligans2 Stand Your Ground, Rebeldes de Bairro 2, Хулиганы 2, Yeşil Sokak Holiganları 2, Green Street 2)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi MWM Studios
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular John Bariamis , Nicola Bertram , Matt Candito , Lonnie Cayetano , Paul Cullen , Hugh Daly , Treva Etienne , Michael Enright , Terence Jay , Steve Hart , Nicky Holender , Luke Massy , Graham McTavish , Suzanne May , Ross McCall
Yeşil cadde holiganları"ın ölümcül doruk noktasından sonra, batı jambon firmasının birkaç üyesi ve Millwallın pek çok üyesi, hapishanede son verir. GSE çabukça, iç tarafta yaşamın acımasızlığını keşfeder, onların, üst sayıların sabit hedefleri olduğu gibi ve daha iyi-finanse edilen Millwall, ekipte görev yapar. İç tarafta futbol, ve dışarı hararetli bir şekilde mahkumlar tarafından izlenir, ve her ikisi tarafından galibiyetler ve kayıplar çabukça, ceza veya ödül ile izlenir. Bu, bir yenilgi veya fazla bir duş veya, uç noktadaki davranışa telkin eden ziyaretin bir gününü ifade edebilirdi. Ne zaman doldurmak, şanslı bir az kısmın erken tahliyesi için bir ihtiyacı zorlar, kader, bir arada yeniden bu sefer bir sahada batıda jambon ve Millwalla getirir. Kazıklar, onların şimdiye kadar, olduğu en yüksektir, bütünüyle, uzakta ölüm veya özgürlükle tamamen tam olarak bir amacı ilgilendirdiği için. Oyun üzerinde. jetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle