64 Görüntülenme
Yılan Gözler Türkçe Dublaj izle
6.1 IMDB Puanı

Yılan Gözler Türkçe Dublaj izle

(Snake Eyes, Syri i Gjarpërit, Ojos de serpiente, Spiel auf Zeit, Olhos de Serpente, Змийски очи, Mauvais oeil, Silmapete, To vlemma tou fidiou, Το βλέμμα του φιδιού, Az utolsó dobás, Omicidio in diretta, スネーク・アイズ, Gyvates akys, Oczy węża, Os Olhos da Serpente, Глаза змеи, Zmijske oči, Snake Eyes (Ojos de serpiente), 蛇眼, Yılan gözler)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / DeBart / Touchstone Pictures
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Nicolas Cage , Gary Sinise , John Heard , Carla Gugino , Stan Shaw , Kevin Dunn , Michael Rispoli , Joel Fabiani , Luis Guzmán , David Anthony Higgins , Mike Starr , Tamara Tunie , Chip Zien , Michaella Bassey , Paul Joseph Bernardo
Yılan Gözler (Snake Eyes) izle, 1998 yapımı bir Amerikan gerilim filmidir. Film, korumalık yapan dedektif Rick Santoro'nun (Nicolas Cage) bir boks maçı sırasında işlenen suçla ilgili soruşturmayı konu alır.
Rick, Atlantic City'deki bir boks maçında birçok üst düzey yetkili ile birlikte görev yapmaktadır. Ancak, maç sırasında bir suikast gerçekleşir ve ABD Savunma Bakanı öldürülür. Rick, olayın iç yüzünü ortaya çıkarmak için soruşturmayı üstlenir.
Rick, maçın içinde gerçekleşen olayları yeniden değerlendirirken, eski bir arkadaşı olan komutan Kevin Dunne (Gary Sinise) ile karşılaşır. Rick, Kevin'in karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya başlar ve Kevin'in suçunun peşine düşer.
"Snake Eyes", gerilim türünde bir film olarak dikkat çeker. Nicolas Cage'in performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, çıkar amaçlı suçlar ve yozlaşmış yetkililer gibi konulara yer verilir. Ayrıca, film, bir kahramanın adaleti arayışını konu alarak, izleyicilere ilham verir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle