43 Görüntülenme
Yip – İp Man 4 Final izle (2019)
7.0 IMDB Puanı

Yip – İp Man 4 Final izle (2019)

(Yip Man 4, Ip Man 4)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company / Bullet Films / Mandarin Motion Pictures / Shanghai Bona Cultural Media
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Donnie Yen , Scott Adkins , Danny Kwok-Kwan Chan , Vanness Wu , Jim Liu , Kent Cheng , Yue Wu , Ka-nin Ngo , Adrian Wheeler , Chris Collins , Vanda Margraf , Nicola Stuart-Hill , Nico Amedeo , Grace Englert , John F. Cruz
Yip - İp Man 4 Final izle, Ip Man'ın son yıllarına odaklanan bir Hong Kong aksiyon filmidir. Film, Yip Man'ın öğrencisi Bruce Lee ile ilişkisine de yer verir.
Ip Man, San Francisco'ya seyahat eder ve burada öğrencisi Bruce Lee'nin Wing Chun okuluna katılır. Ancak Lee'nin Amerikalı öğrencileri, Ip Man'ın varlığından rahatsızlık duyarlar ve onu dışlamaya çalışırlar. Bunun yanı sıra, Ip Man, yerel bir çete lideriyle karşı karşıya gelir ve aynı zamanda ölümcül bir hastalıkla mücadele eder.
Ip Man, hem öğrencileriyle hem de çete lideriyle mücadele ederken, aynı zamanda Bruce Lee'nin yükselişine tanıklık eder ve onun yolunu aydınlatır. Sonunda, Ip Man hastalığına yenik düşer ve hayatını kaybeder, ancak öğrencilerine ve Bruce Lee'ye bıraktığı miras, Wing Chun'u dünya çapında ünlü yapacak ve onun adını sonsuza kadar yaşatacaktır.