30 Görüntülenme
Yollarda | Roads izle (2019)
6.3 IMDB Puanı

Yollarda | Roads izle (2019)

(Roads)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerAlmanyaFransa
  • Yapım Şirketi Missing Link Films / ARD Degeto Film / ARTE / Kazak Productions / Komplizen Film / Radical Media / Studiocanal Film / Westdeutscher Rundfunk (WDR)
  • Film Süresi Kast ekibi
Oyuncular Fionn Whitehead , Stéphane Bak , Ben Chaplin , Moritz Bleibtreu , Marie Burchard , Paul Brannigan , Josep Maria Alejandre , Ricard Balada , Noé Blancafort , Yann Ebongé , Jasmina García , Kris Hunter , Hamza Kadri , Genís Lama Montosa , Christian Mupondo , Claudia Trujillo
Yollarda filmi iki gencin bir yolculukta yaşadıkları enteresan olayları yaşamasını konu ediniyor. Kongo’lu ve İngiliz olan iki genç bir şekilde bir araya gelmiş ve birlikte bir Fransız yolculuğu yapmaya karar vermişlerdir. Ancak bu yolculuğu çalıntı bir araçla yapmaları zaten başlı başına başlarına gelecek olan olayların habercisi niteliğinde olmuştur. Aslında bu iki genç mültecidir ve ülke ülke gezerler. Yollarını kaybetmiş bir şekilde nereye savrulurlarsa oraya giden gençleri Fas ülkesi bir araya getirir. Burada karşılaşan iki genç çaldıkları araba ile medeniyetin merkezine gitmeye karar verirler. Ancak yolda gördükleri yoksulluk, mülteci durumları ve insanların çektiklerini görünce kendilerinin aslında ne kadar da iyi durumda olduğunun farkına varırlar.