96 Görüntülenme
Yüz Yüze Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Yüz Yüze Türkçe Dublaj izle

(Face/Off, Contracara, Im Körper des Feindes, A Outra Face, Лице назаем, Double identité, Double/identité, Čovjek bez lica, Tvárí v tvár, Kahe/Võitlus, Face/off - kahdet kasvot, Face/off - två ansikten, Kahdet kasvot, Volte/face, Im Körper des Feindes)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Permut Presentations / Touchstone Pictures / Paramount Pictures / Douglas/Reuther Productions / WCG Entertainment Productions
  • Film Süresi 2 saat 18 dakika
Oyuncular John Travolta , Nicolas Cage , Joan Allen , Alessandro Nivola , Gina Gershon , Dominique Swain , Nick Cassavetes , Harve Presnell , Colm Feore , John Carroll Lynch , CCH Pounder , Robert Wisdom , Margaret Cho , James Denton , Matt Ross
Yüz/Yüze (Face/Off) izle, 1997 yapımı bir Amerikan aksiyon ve bilim kurgu filmidir. Film, FBI ajanı Sean Archer (John Travolta) ve terörist Castor Troy (Nicolas Cage) arasındaki mücadeleyi konu alır.
Sean Archer, Castor Troy'u yakalamak için bir operasyon düzenler. Ancak, Castor Troy, ajan Archer'in oğlunu öldürür ve koma haline getirir. Sean Archer, oğlunu kurtarmak için Castor Troy'un yüzünü çıkarttırır ve Castor Troy'un yerine geçer.
Sean Archer, Castor Troy'un yerine geçtikten sonra, Castor Troy da ajan Archer'in yerine geçer. Castor Troy, Sean Archer'in ailesiyle ilgili planlar yapmaya başlar. Filmde, Castor Troy'un planlarını engellemek için Sean Archer ve Castor Troy arasındaki mücadele yer alır.
"Face/Off", aksiyon ve bilim kurgu türünde bir film olarak dikkat çeker. John Travolta ve Nicolas Cage'in performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, kimlik değiştirme, aksiyon sahneleri, macera ve gerilim gibi konulara yer verilir. Film, izleyicilere, doğru ve yanlışın ayrımını yapmak için her zaman dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatır.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle