20 Görüntülenme
Zengo izle (2020)
2.5 IMDB Puanı

Zengo izle (2020)

(Zengo)
  • Yapım Yılı Türkiye
  • Yapım Şirketi Camasirhane
  • Film Süresi 1sa37m
Oyuncular Yasemin Sakallioglu , Dilsah Demir , Ece Irtem , Anil Acar , Nurgul Mutlu Akgunes , Selda Aktuna , Aygün Alpaslan , Filiz Azcan , Berk Balci , Cansel Beyaztas , Cansu may Birteksöz , Gul Canpolat , Irem Nisa Cantürk , Hasan Cavuslar , Aziz Demir , Engin Demirdag , Rabia Demirel , Cenk Dogar
"Zengo izle", adlı film, genç bir kadın olan Zerrin'in hikayesini anlatır. Zerrin, mahallesinin kentsel dönüşüme girmesiyle birlikte lüks bir hayatın içine girdiğinde, kendi yaptığı tasarımları giydirdiği kadınlar arasında ünlenir. Ancak, çocukluk arkadaşı ve rakibi Menkibe'nin tasarımlarını çalmasıyla hayalleri darmadağın olur.
Zerrin, Menkibe'nin tasarımlarını çalmasıyla ilgili gerçeği öğrendiğinde, büyük bir öfke ve hayal kırıklığı yaşar. En yakın arkadaşı Fazilet ve terzisi ile birlikte harekete geçen Zerrin, rakibinin önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Zerrin'in hayatında her şey değişirken, onu beklenmedik bir aşk da beklemektedir.
Film, hayallerine ulaşmak için mücadele eden genç bir kadının hikayesi olarak, rekabet, dostluk, aşk ve başarı konularına odaklanır. "Zengo", cesaret, kararlılık ve yaratıcılıkla her şeyin üstesinden gelinebileceğini gösterir.