171 Görüntülenme
Zümrüt Ormanı Türkçe Dublaj izle
6.9 IMDB Puanı

Zümrüt Ormanı Türkçe Dublaj izle

(The Emerald Forest, La selva esmeralda, John Boormans The Emerald Forest, Het smaragden woud, A Floresta das Esmeraldas, Floresta das Esmeraldas, Изумрудената гора, Smaragdna suma, Regnskovens hemmelighed, Smaragdimetsä, John Boormanin Smaragdimetsä, La forêt démeraude, Der Smaragdwald, Το σμαραγδένιο δάσος, Smaragderdő, La foresta di smeraldo, エメラルド・フォレスト, Perdido en el Amazonas, Smaragdskogen, Szmaragdowy las, A Floresta Esmeralda, Смарагдна шума, Изумрудный лес, Amazonas - smaragdskogen, Zümrüt ormanı, Emerald Forest)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Christel Films / Embassy Pictures
  • Film Süresi 1 saat 54 dakika
Oyuncular Powers Boothe , Meg Foster , Yara Vaneau , William Rodriguez , Estee Chandler , Charley Boorman , Dira Paes , Eduardo Conde , Ariel Coelho , Peter Marinker , Mario Borges , Átila Iório , Gabriel Archanjo , Gracindo Júnior , Arthur Muhlenberg
Zümrüt ormanı (The Emerald Forest) izle, 1985 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Film, bir Brezilya yerli kabile liderinin oğlu olan Tommy'nin (Charley Boorman) hikayesini anlatır.
Tommy, 7 yaşındayken, Brezilya Amazon ormanında kaybolur ve yerli bir kabileden bir kadın tarafından bulunur. Kadın, Tommy'i yetiştirir ve Tommy, yerli halkın dili ve kültürü hakkında bilgi edinir. Yıllar sonra, Tommy, beyaz insanların Amazon ormanını tahrip etmeye başladığını öğrenir ve babasını aramak için ormana geri döner.
Tommy, babasını ararken, Amazon ormanının yerli halkının yaşadığı yeri keşfeder. Burada, yerli halkın yaşam tarzına uyum sağlar ve ormanın korunması için mücadele etmeye başlar. Tommy, yerli halkın lideri olan Pencari (Dira Paes) ile tanışır ve onun desteği ile ormanı korumak için mücadele eder.
"The Emerald Forest", doğa koruma ve insan hakları gibi konulara yer veren bir drama filmidir. Filmde, yerli halkların yaşam tarzları ve ormanların önemi vurgulanır. Charley Boorman ve Dira Paes'in performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Film, izleyicilere, doğal kaynakların korunması ve yerli halkların haklarına saygı gösterilmesi gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle