92 Görüntülenme
24 Saat Michel Vaillant Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

24 Saat Michel Vaillant Türkçe Dublaj izle

(Michel Vaillant, Fúria Sobre Rodas, Мишел Ваян, Need for Speed, 24 Hours, Michel Vaillant - Jeder Sieg hat seinen Preis, Odigontas sta oria, Οδηγώντας στα όρια, Fék nélkül - Michel Vaillant, Adrenalina blu - La leggenda di Michel Vaillant, ミシェル・ヴァイヨン, Mišels Vaijāns)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi EuropaCorp / TF1 Films Production / The Prod / Canal+
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Sagamore Stévenin , Peter Youngblood Hills , Jean-Pierre Cassel , Diane Kruger , Béatrice Agenin , Lisa Barbuscia , Philippe Bas , Stefano Cassetti , Philippe Lellouche , François Levantal , Agathe de La Boulaye , Stéphane Metzger , Scott Thrun , Gary Cowan , Lisa Couvelaire
Gözüpek bir yarış pilotu olan Michel Vaillant, tüm dünyadaki pistlerin yenilmez şampiyonudur. Kendisinin ve Vaillante Ekürisi isimli ekibinin başarıları, hayranlık olduğu kadar, rakiplerinde kıskançlık da uyandırmaktadır.Leader ekibinin menajeri olan Ruth Wong, meşhur bir pilot olan babası Leaderın intikamından başka bir şeyi düşünmeyen ve cazibesini amacına ulaşmak için sinsice kullanan bir kadındır. Vaillant ekibini yoketmek için hayal edilebilecek herşeyi deneyecektir.Ve yarış başlamak üzere! Michel, 10 numaralı mavi Vaillanteın direksiyonunda, dişlerini sıkmış startın verilmesini bekliyor. Hemen yanında 8 numaralı Vaillanteda oturan arkadaşı, Amerikalı meşhur pilot Steve Warsondan başkası değil. Mans 24 Saatin gridinde bekleşen yarış arabalarında heyecan dorukta! Kahramanlarımızın hemen önünde, görgüsüzce gelişkin kırmızı iki arabanın içinde Leader ekibinden iki pilot göze çarpıyor: kazanmak için her yolu denemeye kararlı olan Bob Cramer ve Dan Hawkins! Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.