115 Görüntülenme
4 Ay, 3 Hafta, 2 Gün Türkçe Dublaj izle
7.9 IMDB Puanı

4 Ay, 3 Hafta, 2 Gün Türkçe Dublaj izle

(4 luni, 3 saptamâni si 2 zile, 4 meses, 3 semanas, 2 días, 4 Meses, 3 Semanas e 2 Dias, 4 мeсеца, 3 седмици и 2 дни, 4 mois, 3 semaines, 2 jours, 四月三周两天, 4 mjeseca, 3 tjedna i 2 dana, 4 mesice, 3 týdny a 2 dny, 4 måneder, 3 uger og 2 dage, 4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva, 4 kuukautta, 3 viikkoa, 2 päivää, 4 månader, 3 veckor och 2 dagar, 4 mois, 3 semaines et 2 jours, 4 Monate 3 Wochen 2 Tage, 4 Monate, 3 Wochen und 2 Tage, 4 mines, 3 evdomades & 2 meres, 4 hónap, 3 hét, 2 nap, 4 Mah, 3 hafteh va 2 rooz, 4 mesi, 3 settimane, 2 giorni, 4ヶ月、3週と2日, 4 menesiai, 3 savaites ir 2 dienos, 4 maanden, 3 weken en 2 dagen, 4 måneder, 3 uker og 2 dager, 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni, 4 мeсяца, 3 недели и 2 дня, 4 meseca, 3 nedelje i dva dana, 4 meseci, 3 tedni in 2 dneva, 4月3週又2天, 4 ay, 3 hafta, 2 gün, 4 місяці, 3 тижні і 2 дні, 4 Months, 3 Weeks and 2 Days, 4 meses, 3 semanas y 2 días)
  • Yapım Yılı Romania
  • Yapım Şirketi Mobra Films / Centrul National al Cinematografiei (CNC) / Mindshare Media / BV McCann-Erickson / Televiziunea Romana (TVR1) / Fundatiei Anonimul / Saga Film / The Hubert Bals Fund of the Rotterdam Festival
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Anamaria Marinca , Laura Vasiliu , Vlad Ivanov , Alexandru Potocean , Luminita Gheorghiu , Adi Carauleanu , Liliana Mocanu , Tania Popa , Teodor Corban , Cerasela Iosifescu , Doru Ana , Eugenia Bosânceanu , Ion Sapdaru , Cristina Burbuz , Marioara Sterian
4 ay, 3 hafta, 2 gün (4 luni, 3 saptamâni si 2 zile) izle, Cristian Mungiu tarafından yazılan ve yönetilen bir Rumen drama filmidir. Film, Sovyetler Birliği'nin çöküşünden hemen önceki Romanya'da bir kadının, illegal olarak gerçekleştirdiği kürtaj sürecini konu alır.
Filmin hikayesi, Ottilia (Anamaria Marinca) adlı bir üniversite öğrencisi ve arkadaşı Gabita'nın (Laura Vasiliu) kürtaj yaptırmak istemesiyle başlar. Ancak, ülkede kürtaj yasaklanmıştır ve kürtaj yapmak illegaldir. Ottilia, illegal kürtaj işlemi için bir adamla buluşur ve gereken eşyaları toplamak için birçok yer gezmesi gerekmektedir.
Ancak, Ottilia, Gabita'nın yanlış hesaplamaları ve hazırlıksızlığı nedeniyle, işlem sırasında birçok zorlukla karşılaşır. Film, kürtajın tehlikelerini ve sadece yasal olmadığı için değil, aynı zamanda insanların isteklerini ve korkularını da nasıl etkilediğini ele alır.
"4 luni, 3 saptamâni si 2 zile", Romanya'da yaşanan sıkıntıları ve Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra ülkede yaşanan değişimleri de ele alan bir dönem filmidir. Cristian Mungiu'nun yönetmenlik becerileri ve Anamaria Marinca'nın harika oyunculuğu, filmi Rumen sinemasının bir başyapıtı haline getirmiştir.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle