38 Görüntülenme
6 Süper Kahraman (Big Hero 6) Türkçe Dublaj İzle
7.8 IMDB Puanı

6 Süper Kahraman (Big Hero 6) Türkçe Dublaj İzle

(Big Hero 6, 6 Heronjtë, Grandes héroes, 6 Böyük Qehreman, Operação Big Hero 6, Operação Big Hero, Героичната шесторка, Les nouveaux héros, Ekipa za 6, Velka sestka, 6 Kangelast, Les Nouveaux Héros, Baymax - Riesiges Robowabohu, Oi Yperexi, Οι Υπερέξι, Hős6os, 6 Ghahreman-e bozorg, 6 Giborim, Baymax, ベイマックス, Lielais 6, Galingasis 6, Wielka szóstka, Big Hero 6 - Os Novos Heróis, Cei 6 super eroi, Город героев, Grad heroja, Veľká šestka, Velicastnih 6, 6 Héroes, 大英雄天團, 6 Süper Kahraman, Супер шістка, Biet Doi Big Hero 6)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi FortyFour Studios / Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Scott Adsit , Ryan Potter , Daniel Henney , T.J. Miller , Jamie Chung , Damon Wayans Jr. , Genesis Rodriguez , James Cromwell , Alan Tudyk , Maya Rudolph , Abraham Benrubi , Katie Lowes , Billy Bush , Daniel Gerson , Paul Briggs
6 Süper Kahraman (Big Hero 6) izle, yönetmenliğini Don Hall ve Chris Williams'ın üstlendiği, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen bir animasyon ve süper kahraman filmidir.
Film, genç ve yetenekli mucit Hiro Hamada'nın hikayesini anlatır. Hiro, kardeşi Tadashi ve arkadaşlarının yardımıyla, başarılı bir robot tasarımcısı olmayı hedeflemektedir. Ancak, bir dizi trajik olay sonucunda, Hiro'nun kardeşi hayatını kaybeder ve Hiro, Tadashi tarafından üretilen şişme robot Baymax ile yalnız kalır.
Hiro ve Baymax, Hiro'nun teknolojisinin kötü niyetli bir kişi tarafından kullanıldığını keşfeder ve bunu durdurmak için mücadeleye girişirler. Bu süreçte, Hiro ve Baymax, Tadashi'nin arkadaşlarıyla birlikte bir süper kahraman takımı kurarak, şehirlerini tehdit eden kötülükle savaşırlar.
"Big Hero 6", aksiyon, macera, komedi ve duygusallığı harmanlayan, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir animasyon filmidir.