96 Görüntülenme
Anaokulu Polisi Türkçe Dublaj izle
6.2 IMDB Puanı

Anaokulu Polisi Türkçe Dublaj izle

(Kindergarten Cop, Un detective en el kinder, Um Tira no Jardim de Infância, Ченге в Детската градина, Un flic à la maternelle, Policajac iz vrtića, Policajt ze školky, Policajt z materské skolky, Policajt zo škôlky, Strømer i børnehaveklassen, Dagissnuten, Lastentarhan kyttä, O batsos tou thiriotrofeiou, Ο μπάτσος του θηριοτροφείου, Ovizsaru, Un poliziotto alle elementari, キンダガートン・コップ, Vaiku darželio policininkas, Kleuterschoolsmeris, Førskole Purk, Gliniarz w przedszkolu, Um Polícia no Jardim-Escola, Politist de gradinita, Полицајац из вртића, Детсадовский полицейский, Poli de guardería, 魔鬼孩子王, Anaokulu polisi, Дитсадковий поліцейський, Policajac iz vrtica)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Imagine Entertainment / Northern Lights Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 51 dakika
Oyuncular Arnold Schwarzenegger , Penelope Ann Miller , Pamela Reed , Linda Hunt , Richard Tyson , Carroll Baker , Joseph Cousins , Christian Cousins , Cathy Moriarty , Park Overall , Jayne Brook , Richard Portnow , Tom Kurlander , Alix Koromzay , Betty Lou Henson
Anaokulu Polisi (Kindergarten Cop) izle,1990 yılında çekilmiş bir aksiyon-komedi filmidir. Film, Los Angeles Polis Departmanı'nın bir polis memuru olan John Kimble (Arnold Schwarzenegger) tarafından takip edilen bir uyuşturucu satıcısı olan Cullen Crisp'in (Richard Tyson) izini sürmek için bir anaokuluna sızmasını konu alır.
John, anaokulu öğretmeni Joyce (Penelope Ann Miller) ile işbirliği yaparak, Crisp'in oğlu olan bir çocuğun izini sürerek babasının yerini bulmaya çalışır. Ancak bu sırada, John, çocuklarla olan iletişiminde zorlanır ve kendisini beklenmedik bir şekilde çocuklarla ilgilenirken bulur. John, anaokulundaki çocuklarla daha fazla zaman geçirdikçe, onlar için daha da endişelenmeye başlar ve kendi hayatını ve görevini tehlikeye atar.
Film, bir yandan John'un uyuşturucu satıcısını bulma çabalarını, diğer yandan da anaokulu öğretmeni Joyce ile aralarındaki romantik ilişkiyi anlatırken, eğlenceli ve komik sahnelerle doludur.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle