22 Görüntülenme
Ant-Man – Karınca Adam izle (2015)
7.3 IMDB Puanı

Ant-Man – Karınca Adam izle (2015)

(Ant-Man, Ant-Man)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Gary Sanchez Productions / Marvel Studios / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 saat 57 dakika
Oyuncular Paul Rudd , Michael Douglas , Evangeline Lilly , Corey Stoll , Bobby Cannavale , Anthony Mackie , Judy Greer , Abby Ryder Fortson , Michael Peña , David Dastmalchian , T.I. , Wood Harris , Hayley Atwell , John Slattery , Martin Donovan
Karınca Adam (Ant-Man) izle, Marvel Sinematik Evreni'nde geçen bir süper kahraman filmidir. Film, hırsızlıkla suçlanan ancak aslında dürüst bir adam olan Scott Lang'in, kendisine verilen özel bir kostümle ve yetenekle Ant-Man'e dönüşerek suç dünyasını temizlemeye çalışmasını anlatır.
Scott Lang, cezaevinde geçirdiği yılların ardından yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ancak, eski patronunun kötü amaçları için tekrar suç dünyasına çekilir. Tekrar hapishaneye dönmek istemeyen Scott, eski bir süper kahraman olan Hank Pym'in kendisine verdiği özel bir kostümü kullanarak Ant-Man olur.
Ant-Man, Hank Pym'in geliştirdiği özel bir teknoloji sayesinde kendini küçültebilir ve devasa güçler elde edebilir. Scott, bu güçleri kullanarak, kötü niyetli Darren Cross'un kötü planlarını durdurmak için harekete geçer. Scott, Hank ve Hank'in kızı Hope ile birlikte çalışarak, dünya için tehlikeli bir tehdidi ortadan kaldırmaya çalışır.
"Ant-Man", Marvel Sinematik Evreni'nde yer alan diğer filmlerle bağlantılıdır ve birçok Marvel karakterinin geçmişine de değinir. Film, izleyicilere heyecan verici aksiyon sahneleri, mizahi diyaloglar ve unutulmaz karakterler sunar.