94 Görüntülenme
Aşcı Fare Türkçe Dublaj izle
8.1 IMDB Puanı

Aşcı Fare Türkçe Dublaj izle

(Ratatouille, Рататуи, Juhu-hu, Rottatouille, O ratatouis, Ο Ρατατούης, 五星級大鼠, Lecsó, Moosh-e sarashpaz, Remî no oishii resutoran, レミーのおいしいレストラン, Gardēdis, La troškinys, Ratatuj, Ratatui, Рататуй, Мућкалица, Ratatouille - Dobrú chut!, Råttatouille, 料理鼠王, Ratatuy, Untitled Rodent Project, Chuột Đầu Bếp)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Pixar Animation Studios
  • Film Süresi 1 saat 51 dakika
Oyuncular Patton Oswalt , Ian Holm , Lou Romano , Brian Dennehy , Peter Sohn , Peter OToole , Brad Garrett , Janeane Garofalo , Will Arnett , Julius Callahan , James Remar , John Ratzenberger , Teddy Newton , Tony Fucile , Jake Steinfeld
Aşcı Fare (Ratatuy) izle, bir rat olan Remy'nin, Paris'teki en iyi restoranlarda şeflik yapmak istemesiyle başlar. Remy, insanların yemeklerinde kullanılan malzemeleri çalarak, kendi yemeklerini yapar ve kendi tariflerini yaratır. Bir gün, genç aşçı Linguini ile tanışır ve birlikte çalışmaya başlarlar. Ancak insanların bir sıçanla yemek yemesi pek hoş karşılanmaz ve ikili, restoranın müşterilerinden ve diğer çalışanlarından saklanarak, Remy'nin gizli şeflik yeteneklerini kullanarak mükemmel yemekler yapmaya devam ederler. Restoranın başşefi ise Remy'nin kim olduğunu öğrenirse ne olacak? Remy ve Linguini, hayallerine ulaşmak için birlikte çalışırken, kendi güçlü dostlukları da ortaya çıkar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle