52 Görüntülenme
Aşk Uğruna izle (2015)
6.0 IMDB Puanı

Aşk Uğruna izle (2015)

(Equals, Quando te conheci, Равни, Jako ty, Equals - Euch gehört die Zukunft, Έρωτας πέρα από το νόμο, Azonosak, Rideg világ, Shavim, Lost Emotion, ロスト・エモーション, Vienādie, Almas gemelas, Przebudzeni, Iguais, Равные, Ako ty, Рівні, Dông Diêu)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Freedom Media / Infinite Frameworks Studios / Route One Entertainment / Scott Free Productions
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Nicholas Hoult , Vernetta Lopez , Scott Lawrence , Kate Lyn Sheil , Kristen Stewart , Rebecca Hazlewood , Yu Hwan Park , Bel Powley , David Selby , Aurora Perrineau , Nathan Parker , Jessica Lois , Seth Adams , Dennis Shin , Guy Pearce
Duyguların ve birçok hastalığın kökünün kurutulduğu distopik bir gelecekte insanlar duygusuz bir robot gibi, bu nedenle huzur içinde yaşamaktadır. S.O.S. adında daha önceden keşfedilmemiş bir bulaşıcı hastalık, Silasın (Nicholas Hoult) yeniden hissetmesine ve iş arkadaşı Niaya (Kristen Stewart) aşık olmasına neden olur. Nia da aynı hastalıktan muzdariptir ve ikili gözlerden uzak bir şekilde ve kesinlikle yasak olmasına rağmen aşk yaşamaya başlarlar. Ancak bir süre sonra hastalığın ilacı bulunmuştur ve Silas ile Nia, hislerini ve birbirlerini kaybetmemek için her şeyi göze almaya hazırdır.