32 Görüntülenme
Başımın Belası Türkçe Dublaj izle
5.6 IMDB Puanı

Başımın Belası Türkçe Dublaj izle

(Bringing Down the House, Una intrusa en la familia, Haus über Kopf - Betreten auf eigene Gefahr, A Casa Caiu, Нагоре с краката, Remue-ménage, Røven på komedie, Meest sõnast, naine jutukast, Meest sõnast, naist internetist, Bringing Down the House)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures / Hyde Park Films / Mandeville Films
  • Film Süresi 1 saat 45 dakika
Oyuncular Steve Martin , Queen Latifah , Eugene Levy , Joan Plowright , Jean Smart , Kimberly J. Brown , Angus T. Jones , Missi Pyle , Michael Rosenbaum , Betty White , Steve Harris , Jim Haynie , Aengus James , Jernard Burks , Bronzell Miller
Hayatındaki her şey yolunda giden kendi halinde bir avukat olan Peter Sanderson, karısı Kate tarafından terk edildikten sonra kendisini tümüyle işine verir. Kate’i hala çok sevmekte, onu çilginlar gibi özlemekte ve nerede hata yaptigini, Kate’in kendisini neden terk ettigini anlamaya çalışmaktadir. Günün birinde, tekdüze giden hayatına biraz heyecan katmak amacıyla internette tanistigi bir kadinla chat yapmaya baslar. Baslangıçta herşey normal görünür.Charlene ismindeki kadın avukat olduğunu söylemektedir. Peter bir süre sonra yüzünü bile görmedigi bu kadini çok sevdiğini hissetmeye baslar. Artik tanismanin zamaninin geldigini düsünmektedir. Ve bir gün kapiyi açinca kadini karsisinda bulur. Ama Peter’in hayallerindekinden tümüyle farkli bir kadindir bu. Avukatlikla uzaktan yakindan alakasi olmayan Charlene, onu görmek için hapishaneden kaçip gelmis “farklı” birisidir. O andan itibaren aralarinda sıradışi bir ilişki başlar. Masum olduğunu söyleyen Charlene adını temize çıkarmak için Peter’den yardım istemektedir. Gürültücü bir kadın olan Charlene’in düzenli hayatını altüst edeceğinden endişe duyan Peter, ondan kurtulmaya çalışsa da emekleri bosa çıkar. Üstüne üstlük, eski karisiyla barisma çabalari ve zengin müsteri adayı Bayan Arness ile iliskisi de tehlikeye girmistir. Jetfilmizle.Com Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle