144 Görüntülenme
Bir Rüya İçin Ağıt izle (Requiem for a Dream) izle (2000)
8.3 IMDB Puanı

Bir Rüya İçin Ağıt izle (Requiem for a Dream) izle (2000)

(Requiem for a Dream, Réquiem para un sueño, Réquiem para um Sonho, Реквием за една мечта, Retour à Brooklyn, Réquiem por un sueño, 梦之安魂曲, Rekvijem za snove, Requiem za sen, Reekviem unistusele, Unelmien sielunmessu, Requiem gia ena oneiro, Ρέκβιεμ για ένα όνειρο, Rekviem egy álomért, Marsiyei bar yek roya, レクイエム・フォー・ドリーム, Rekviem svajonei, Requiem for en drøm, Rekviem om en drøm, Requiem dla snu, A Vida não é um Sonho, Cerinta pentru un vis, Requiem pentru un vis, Реквием по мечте, Реквијем за снове, Rekvijem za sanje, Rèquiem per un somni, 噩夢輓歌, Bir Rüya İçin Ağıt, Реквієм за мрією, Requiem por un sueño, Nguyen Cau Cho Mot Giac Mo)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Artisan Entertainment / Thousand Words / Sibling Productions / Protozoa Pictures / Industry Entertainment / Bandeira Entertainment / Requiem for a Dream / Truth and Soul Pictures
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Ellen Burstyn , Jared Leto , Jennifer Connelly , Marlon Wayans , Christopher McDonald , Louise Lasser , Marcia Jean Kurtz , Janet Sarno , Suzanne Shepherd , Joanne Gordon , Charlotte Aronofsky , Mark Margolis , Michael Kaycheck , Jack OConnell , Chas Mastin
"Bir Rüya İçin Ağıt izle" (Requiem for a Dream), Darren Aronofsky tarafından yönetilen, Jared Leto, Jennifer Connelly ve Ellen Burstyn gibi oyuncuların yer aldığı bir Amerikan drama filmidir.
Film, uyuşturucu kullanımı ve bağımlılığı ile ilgili bir hikaye anlatır. Harry Goldfarb, kız arkadaşı Marion ve en iyi arkadaşı Tyrone, uyuşturucu satışından para kazanmaya çalışan üç kişilik bir grup oluştururlar. Harry'nin annesi Sara, televizyonda bir zayıflama programına katılmaya karar verir ve amacı eski kıyafetlerine sığabilmektir. Ancak Sara, doktorunun reçetelediği ilaçları aşırı kullanmaya başlar ve ilaç bağımlılığı ile mücadele etmeye başlar.
Film, karakterlerin hayatlarının nasıl ayrı ayrı çıkmaza sürüklendiğini ve uyuşturucu bağımlılığının yol açtığı sonuçları anlatır. Uyuşturucu bağımlılığı, hayal kırıklığı ve umutsuzluk gibi temaları ele alır. Ayrıca, film, hikaye anlatımı ve sinematografi açısından da oldukça dikkat çekicidir. "Requiem for a Dream", bağımsız filmler arasında bir kült klasiği haline gelmiş ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda önemli bir tartışma konusu olmuştur.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle