107 Görüntülenme
Boynu Bükük Küheylan İzle
6.3 IMDB Puanı

Boynu Bükük Küheylan İzle

(Boynu Bükük Küheylan, Бедная лошадка)
  • Yapım Yılı Türkiye (1990)
  • Yapım Şirketi Ares Film
  • Film Süresi 1 saat 25 dakika
Oyuncular Kemal Sunal , Füsun Demirel , Aydan Burhan , Murat Güler , Sevim Çalisgir , Nurettin Sen , Isik Aras , Oguz Firildak , Yasar Güner , Candan Sabuncu , Aydan Kalinaga , Murat Bektas , Aydemir Akbas , Gülsen Tuncer , Yalçin Peksen
Boynu Bükük Küheylan izle,1990 yapımı bir Türk dram filmidir. Film, bir otobüs şoförü olan Ramazan'ın (Şener Şen) hikayesini anlatır.
Ramazan, eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak, bir gün başına gelen bir kaza nedeniyle hayatı tamamen değişir. Kaza sonrasında, Ramazan'ın bacakları felç olur ve işinden ayrılmak zorunda kalır. Ailesine yük olmamak için çaresizce iş arayan Ramazan, sonunda bir at çiftliğinde çalışmaya başlar.
At çiftliğinde çalışırken, Ramazan, yaralı bir atı kurtarır ve ona bakmaya başlar. At, zamanla iyileşir ve Ramazan'ın dostu olur. Ramazan, atın yarışlara katılması için onu eğitmeye başlar. Ancak, atın sahibi olan zengin bir adam, Ramazan'a engel olmak ister ve atın hayatını tehlikeye atar.
"Boynu Bükük Küheylan", dayanışma, umut ve insanlığın gücü üzerine bir dram filmidir. Film, Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan atların gücünü ve insanlar arasındaki ilişkileri ele alır. Şener Şen'in performansı, filmdeki duygusal anlatımı arttıran unsurlardan biridir. Film, aile değerleri, insanın hayatta kalma mücadelesi ve umudun gücü konularında ilham verici bir hikaye anlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle