65 Görüntülenme
Cesaretin var mı Aşka Türkçe Dublaj izle
7.5 IMDB Puanı

Cesaretin var mı Aşka Türkçe Dublaj izle

(Jeux denfants, Amor ou Consequência, Детски игри, Jeux Denfants, Armasta Mind, Kui Julged, Rakasta jos uskallat, Älska om du vågar, Mieux que la vie, Liebe mich, wenn du dich traust, Agapa me an tolmas, Αγάπα με αν τολμάς, Szeress, ha mersz, Amami se hai coraggio, 世界でいちばん不運で幸せな私, Atrévete a amar, Elsk meg om du tør!, Miłość na żądanie, Iubeste-ma daca poti!, Влюбись в меня, если осмелишься, Dečje igrice, Quiéreme si te atreves, Love Me If You Dare!, Älska mig om du törs, 敢愛就來, Cesaretin var mı aşka?, Дитячі ігри, Love Me If You Dare)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Nord-Ouest Films / StudioCanal / Artémis Productions / France 2 Cinéma / M6 Films / Media Services / Caneo Films / Canal+ / M6 / C.R.R.A.V / Région Nord-Pas-de-Calais / Studio Images 9 / Cofimage 13 / Lazennec Films / Société des Producteurs de Cinéma et de Télévision (Procirep) / Centre du Cinéma et de l'Audiovisuel de la Fédération Wallonie-Bruxelles / Wallimage / Equinoxe / France 2 (FR2) / Music-HrProduction / Music-HrProduction
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Guillaume Canet , Marion Cotillard , Thibault Verhaeghe , Joséphine Lebas-Joly , Emmanuelle Grönvold , Gérard Watkins , Gilles Lellouche , Julia Faure , Laëtizia Venezia Tarnowska , Élodie Navarre , Nathalie Nattier , Robert Willar , Frédéric Geerts , Manuela Sanchez , Philippe Drecq
Cesaretin var mı aşka? (Jeux d'enfants) izle, Fransız yazar/direktör Yann Samuell tarafından yazılıp yönetilen 2003 yapımı bir romantik drama filmidir. Film, Julien (Guillaume Canet) ve Sophie (Marion Cotillard) adlı iki çocukluk arkadaşının yetişkinliklerindeki ilişkilerini konu almaktadır.
Film, Julien ve Sophie'nin birbirleriyle olan romantik ve rekabetçi ilişkilerini çocukluk yıllarında başlatarak, ilerleyen yıllarda büyüme, ayrılma ve yeniden bir araya gelme gibi çeşitli aşamalardan geçerler. İkisi de birbirlerine karşı duygularını gizlerler ve bunu sadece çeşitli oyunlar oynayarak gösterirler.
Ancak, büyüdükçe, ikisi de birbirlerine karşı hissettikleri gerçek duyguları anlamaya başlarlar. Ancak, yolları hayatın acımasızlığı tarafından ayrılır ve yıllarca sonra tekrar karşılaşırlar. Bu kez, gerçek duygularını itiraf etmeye hazırlar, ancak hayatları tekrar acımasız bir şekilde etkilenir.
Film, romantik aşkın karmaşıklığını, arkadaşlığın ve rekabetin inceliklerini, hayatın acımasızlığını ve hayal kırıklıklarını ele alırken, aynı zamanda sıradışı bir şekilde çocukluğunun güzelliğini vurgulamaktadır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle