138 Görüntülenme
Click izle 1080p
6.4 IMDB Puanı

Click izle 1080p

(Click, Click - perdiendo el control, Klick, Щрак, Clic, Klik - za savršen život, Klik - život na dálkové ovládání, Klik!, Click, i zoi se fast forward, Η ζωή σε fast forward, Távkapcs, Cambia la tua vita con un click, もしも昨日が選べたら, Klikt!, Klik! Arba gyvenimas pagreitintai, Click)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Revolution Studios / Happy Madison Productions / Original Film
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Adam Sandler , Kate Beckinsale , Christopher Walken , David Hasselhoff , Henry Winkler , Julie Kavner , Sean Astin , Joseph Castanon , Jonah Hill , Jake Hoffman , Tatum McCann , Lorraine Nicholson , Katie Cassidy , Cameron Monaghan , Jennifer Coolidge
Click izle, Adam Sandler'ın canlandırdığı Michael Newman, çok yoğun bir iş temposu olan bir mimardır. Ailesi ile vakit geçirmekte zorlanan ve sürekli işinde daha iyi olmak için çabalayan Michael, bir gün sıradan bir uzaktan kumandalı televizyon almak ister. Ancak bu uzaktan kumanda, sıradan bir uzaktan kumanda değildir ve Michael'ın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir. Bu uzaktan kumanda, zamanı ileri sarabilmekte, durdurabilmekte ve hatta geriye sarabilmektedir. Başta Michael için hayatını kolaylaştıran bir cihaz gibi görünse de, zamanla Michael'ın hayatı kontrolünden çıkmaya başlayacaktır. Michael'ın cihazı kontrol etmeye çalıştığı, hayatındaki her şeyin onun için ne kadar değerli olduğunu anladığı ve önemsediği bir yolculuğa çıktığı duygusal bir komedidir.