80 Görüntülenme
Yıldızlar Takımı (High School Musical) izle
5.5 IMDB Puanı

Yıldızlar Takımı (High School Musical) izle

(High School Musical)
  • Yapım Yılı 2006
  • Film Süresi 01
Oyuncular Zac Efron , Vanessa Hudgens , Ashley Tisdale , Lucas Grabeel , Corbin Bleu , Monique Coleman , Bart Johnson , Alyson Reed , Chris Warren , Olesya Rulin , Ryne Sanborn , Socorro Herrera , Joey Miyashima , Dutch Whitlock , Ryan Templeman , Irene Santiago , Leslie Wing , Joyce Cohen
Yıldızlar Takımı (High School Musical) izle, 2006 yapımı bir müzikal gençlik filmidir. Filmin konusu şu şekildedir:
Film, Albuquerque, New Mexico'da bulunan East High School'da geçer. Hikaye, iki farklı dünyadan gelen iki lise öğrencisi olan Troy Bolton (Zac Efron) ve Gabriella Montez (Vanessa Hudgens) etrafında döner. Troy, okulun basketbol takımının yıldız oyuncusudur, Gabriella ise zeki bir öğrencidir. İkisi, kış tatilinde rastlantı sonucu bir müsabaka sırasında karaoke şarkısı söylerler ve birbirlerine aşık olurlar.
Ancak Troy ve Gabriella, sosyal grupları ve ilgi alanları farklı olduğu için ilişkilerini gizli tutmaya karar verirler. Ancak okulun müzikal prodüksiyonuna katılmaya karar verdiklerinde, ilişkileri açığa çıkar ve bu, okulun sosyal sıralamalarını ve arkadaş gruplarını sarsar.
"High School Musical," gençlikler arası ilişkileri, kişisel tutkuları ve kendini ifade etmeyi konu alırken, aynı zamanda danslar ve şarkılarla dolu eğlenceli bir film olarak genç izleyicilere hitap eder. Film, gençlerin özgürlük arayışları, arkadaşlık ve kendini ifade etme konularını işleyerek büyük bir popülerlik kazanmıştır. High School Musical serisi, bu ilk filmi takip eden devam filmleri ve televizyon dizileri ile büyüleyici bir fenomen haline gelmiştir.