103 Görüntülenme
Hayatımın Kadınısın izle (2006)
6.1 IMDB Puanı

Hayatımın Kadınısın izle (2006)

(Hayatimin kadinisin)
  • Yapım Yılı Türkçe
  • Yapım Şirketi TMC Film
  • Film Süresi 01
Oyuncular Kadir Kandemir , Settar Tanriögen , Selim Erdogan , Kadim Yasar , Binnur Kaya , Savas Akova , Sinasi Yurtsever , Hatice Aslan
"Hayatımın Kadınısın izle", Asuman Karaca (Türkan Şoray), 1980'lerde radyo ve gazino dünyasında ünlenmiş eski bir şarkıcıdır. O dönemin erkeklerini güzelliğiyle etkilemiştir. Sahne hayatını bıraktıktan sonra, evlendiği kocasıyla birlikte Balatta iki katlı bir evde sıradan bir hayat yaşamaktadır.
Ancak, kocasının alkol ve kumar alışkanlıkları nedeniyle hayatı değişir. Kızı Ahu erken yaşta evi terk etmiş, ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kurarken, annesiyle de sadece gerekli durumlarda görüşmektedir.
Asuman, hayatından mutsuzdur ve geçmişteki mutlu anıları canlandırarak hayatına sımsıkı sarılmaya karar verir. Tam bu sırada, Tophaneli Tayfur (Uğur Yücel) üst katlarına kiracı olarak taşınır ve Asuman'ın hayatı tamamen değişir.
Tophaneli, Asuman ve kızı Ahu'nun hayatındaki pislikleri temizler ve onları mutlu ve huzurlu bir hayata doğru yola çıkarır. Tayfur sayesinde Asuman, gerçekten nelerin önemli olduğunu anlar ve kızıyla olan ilişkisi gelişir.
"Hayatımın Kadınısın" adlı film, Asuman ve Tayfur'un arasındaki tutkulu aşkı ve hayatlarının nasıl değiştiğini anlatan bir romantik drama filmidir. İkilinin önüne geçilemez aşklarının hikayesi, izleyicilere keyifli bir deneyim sunar.