45 Görüntülenme
Dragon | On – drakon izle (2015)
6.8 IMDB Puanı

Dragon | On – drakon izle (2015)

(On - drakon, Dragon 3D, I Am Dragon, Ta shi long, Taa si lung, Dračí princ, Dragon Inside Me, Dragon - Love Is a Scary Tale, A sárkány, Dragon, DRAGON, DRAGON ドラゴン, Drakons, Zaklety w smoka, Он - дракон, Драконы, Hes a Dragon, He Is a Dragon, Legenda o drakovi, Dračia nevesta, Dragons)
  • Yapım Yılı Russia
  • Yapım Şirketi Bazelevs Production / Mindstream Productions / Splendid Film
  • Film Süresi 1 saat 50 dakika
Oyuncular Matvey Lykov , Mariya Poezzhaeva , Stanislav Lyubshin , Pyotr Romanov , Ieva Andrejevaite , Alyona Chekhova , Vyacheslav Chepurchenko , Darya Dubnikova , Anastasiya Dubrovina , Lyubov Firsova , Yuriy Gorin , Viktor Korolyov , Andrey Lebedinskiy , Aleksandr Luchinin , Victoria Runtsova
Ufak bir krallığın halkı, yüzlerce yıldır vahşi bir ejderhayı yatıştırmak için genç kızlarını bir ritüel ile feda etmektedirler. Bu yıllardan birinde sevgilisi ejderha tarafından alınıp götürülen şövalye, ejderhanın yaşadığı adayı bulup biricik aşkının ölümünün intikamını alır. Şimdilerdeyse ejderhayı öldüren Ejderha Avcısının torunu olan Igor, Dükün en küçük kızı olan Mira ile evlenecektir. Ve dedesinin onuruna eskiden ejderhayı yatıştırmak için kullanılan ritüeli Mira ile yapacağı düğün töreninde yapmak ister. Ancak törende Ejderha Şarkısının söylenmesiyle uzun süredir ölü olduğu düşünülen ejderha ortaya çıkar ve Mirayı alıp denizin ortasındaki büyülü bir adaya götürür. Eski hayatı, ailesi ve dostlarından ayrı düşen Miranın artık sahip olduğu tek şey mağaradan bir hapishane ve mağarada bulunan Arman adındaki gizemli genç adamdır. Ama bu adam kim ve adada ne işi var? Mira bir sürü bilinmeyenle dolu bu yeni hayatında çok geç de olsa gerçekleri öğrenecektir.